• Головна
 • Новини
 • Він, типу, нова політика. Брехливе і популістське - огидне видовище

09.07.2019, 13:16

Він, типу, нова політика. Брехливе і популістське - огидне видовище

Своїми враженями від програми "Свобода слова" на ICTV ( від 8 липня) поділилась на своїй сторінці у ФБ знаний правник Марина Ставнійчук. 

Марина Ставнійчук: "Дивлюся ІСТВ. Слухати можна тільки Юлію Тимошенко. Все по справі. І зі знанням справи. Ведучий перебиває, не дає їй говорити. Мені це так знайомо.

Ще можна дискувати з Мураєвим, якщо він про економіку. 

Інші кандидати - це учні третіх класів у школі.... Особливо дивують ті, хто взагалі не був в політиці або були в ній зовсім трошки. І зрозуміло, що не є самостійними особами, просто відпрацьовують свою присутність у олігархічних списках.

Окремо про Вакарчука. Як втрачає себе чоловік. А був же найбільшою і найлюбимішою зіркою України, коли займався своєю справою.

Ще міністр Петренко. Він, типу, нова політика. Брехливе і популістське - огидне видовище. Прийшов Гройсман, одягнув маску нового політика, неначе не він тягнув разом з президентом Порошенком останні соки з людей. Поки вимикаю. Слухати цю непрофесійність у купі з брехню неможливо... 

Увімкнула. Він ще тут. До речі, Петренко ніхто з студії, як Власенка при Тимошенко не попросив ...Ви чули, Гройсман стверджує, що у нього досвід і хороша репутація. Він так вважає, але точно народ України іншої думки. Переконана. Та й соціологія підтверджує останнє...в межах похибки. Опа, пішов на свого колишнього партнера Порошенка. Виявляється, вони воювали останні п’ять років. Жах.

Дмитро Разумков каже, що їх партія відрізняється від усіх. Відрізняється! Так. Списки кандидатів є - партії немає. Давайте чесно. Чуть - чуть что не успели они что то сделать. Він вважає, що не питання того, чи зможе парламент стабілізувати ситуацію в державі, а питання у тому, чи зможуть люди заставити парламент стабілізувати ситуацію... Йой йой, яка гра! Просто слів, не більше. 

Ну, друзі. З мене досить такої політики. 

З усього видно, нічого майбутній парламент не стабілізує. Не буде здатен. І гра слів не допоможе".

 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Повітряних силах пояснили, чому "шахеди" долітають аж до Львова

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Уряд генерування проблем 

  Василь Чорний

  Дунаєвецька тергромада в умовах воєнного стану

  Василь Чорний

  Хмельницька тергромада в умовах воєнного стану

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: