29.12.2021, 18:43
Відзавтра у Львові пенсіонери зможуть їздити громадським транспортом без обмежень
Відповідно до рішення міської комісії з ТЕБ і НС, у зв'язку зі зменшенням динаміки поширення коронавірусної хвороби на території Львівської МТГ, від завтра, 30 грудня, скасовано обмеження пільгового перевезення пенсіонерів за віком у міському транспорті.
Про це повідомила пресслужба ЛМР.
Як зазначив начальник управління транспорту ЛМР Орест Олеськів, керівники автотранспортних та електротранспортного підприємств ознайомлені з рішенням комісії.
Нагадаємо, у зв'язку зі стрімкою динамікою поширення COVID-19 в Львівській МТГ, було введено певні обмеження на проїзд – пенсіонери за віком могли безоплатно користуватися громадським транспортом з 11.00 до 16.00 год щоденно.
За темою
- У Львові реалізують Програму неформальної освіти дорослих
02.07.2021, 08:08
- З вересня пенсію додому приноситимуть лише інвалідам І групи та тим, кому за 80
12.04.2021, 16:57
- В Україні зросли виплати пенсіонерам, які не працюють
01.01.2021, 10:43
- Смерть пенсіонерки на Тернопільщині - були увімкнені телевізор і обігрівач
19.11.2020, 15:43
- В Україні запускають флешмоб із допомоги людям у тяжких життєвих обставинах
19.10.2020, 14:55
Обговорення
Львів
ТОП
14 червня: що треба знати про цей день
На Львівщині з річки дістали Volkswagen із тілом чоловіка: поліція з’ясовує обставини трагедії
На саміті G7 наразі не планують окремих переговорів Зеленського і Трампа — ЗМІ
За добу Сили оборони знешкодили ще 1440 окупантів та понад дві тисячі російських дронів
Сили ППО відбили нічну атаку: знешкоджено 91 із 98 російських безпілотників
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні