26.07.2020, 11:55
Віцепрем'єр Резніков зареєстрував шлюб з телеведучою у ЦНАПі на кордоні з Кримом
Віцепрем'єрміністр - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков та ведуча програми «Ранок у великому місті» на ICTV Юлія Зорій оформили свій шлюб у Центрі надання адміністративних послуг в пункті пропуску «Каланчак» на адміністративному кордоні Криму з Херсонською областю .
Про це повідомляє ICTV.


«Шлюб ми реєстрували у Центрі надання адміністративних послуг в пункті пропуску «Каланчак» на адміністративному кордоні Криму з Херсонською областю. Там ми вирішили провести найважливішу для нас подію, щоб показати, що будь-який українець може зробити те ж саме. Ми хотіли все перевірити на собі і цим бути корисними для інших. Це, дійсно, зручно, доступно, а головне - безпечно», - зазначив віцепрем'єр.
Як повідомляється, дату розпису переносили через карантинні обмеження. Церемонія повинна була відбутися ще на початку червня. Вчора пара тільки офіційно оформила свої стосунки, а святкування вирішила перенести на невизначений термін у зв'язку з ситуацією в світі та Україні зокрема.
На розпису, за інформацією, були присутні тільки свідки, брат Олексія, сестра Юлії та двоє зіркових гостей.
фото: Facebook Соні Кошкіної
За темою
- Швейцарія узаконила одностатеві шлюби
19.11.2021, 16:24
- Ватикан заборонив католицькій церкві благословляти одностатеві шлюби
15.03.2021, 16:45
- Першого заступника Єрмака повінчав голова УПЦ
19.10.2020, 11:55
- В Україні вперше зареєстрували шлюб у прямому ефірі
15.08.2020, 12:11
- Цьогоріч шлюб у День закоханих візьмуть значно менше пар
14.02.2020, 17:11
Обговорення
Суспільство
ТОП
Поблизу Львова 17-річна дівчина загинула під час катання на квадроциклі
На Київщині загинув 11-річний хлопчик: дитину засипало піском
У Львові 23-річний чоловік до напівсмерті побив 20-річного хлопця
На Прикарпатті у ДТП з маршруткою «Івано-Франківськ — Львів» загинув водій
У громаді на Львівщині ввели карантин через сказ: під наглядом люди та собаки
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми