• Головна
 • Новини
 • В очікуванні спалаху COVID на Львівщині уряд просить у регіонів пропозицій

21.10.2020, 14:55

В очікуванні спалаху COVID на Львівщині уряд просить у регіонів пропозицій

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль закликав керівників регіонів надати пропозиції щодо розгортання мобільних госпіталів та перепрофілювання лікарень для хворих на COVID-19, у найближчі тижні очікується суттєве зростання захворюваності у Львівській області.

Про це керівник уряду заявив на селекторній нараді з керівниками областей, повідомляє пресслужба Кабінету міністрів

21 жовтня на селекторній нараді з керівниками областей щодо ситуації з поширенням COVID-19 він озвучив статистику щодо захворюваності та заслухав інформацію про епідемічну ситуацію в Одеській, Харківській, Донецькій, Львівській областях та у Києві.

Денис Шмигаль зазначив, що за розрахунками Ради національної безпеки й оборони України, у найближчі тижні можливе суттєве зростання захворюваності на COVID-19 у Львівській області.

Прем’єр-міністр закликав голів обласних державних адміністрацій переходити від спостережного контролю до активних дій.

Він також доручив головам Одеської, Харківської, Донецької, Львівської ОДА та Київської міської держадміністрації проводити на регулярній основі засідання комісій ТЕБ та НС спільно з органами місцевого самоврядування.

Пряма мова Шмигаля: "Треба вже ухвалювати рішення про перепрофілювання лікарень. Надавайте пропозиції про розгортання мобільних госпіталів та прорахунки, наскільки можливо розширити ліжковий фонд. Всім вже прийшла субвенція, і до кінця місяця 80% ліжкомісць мають бути забезпечені подачею кисню".

Нагадаємо,  наприкінці серпня секретар РНБОУ Олексій Данілов припускав: якщо громадяни не будуть дотримуватися правил карантину, до 25 жовтня кількість випадків зараження в Україні досягне 360 тисяч. Станом на ранок 21 жовтня з початку березня у країні було зафіксовано 315,8 тисячі випадків захворювання.

 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Шаблі, шпаги, мечі, ножі вилучили працівники Галицької митниці

  Коментар

  Блоги

  Андрій Вихопень

  Тепер ясно, для чого ввели карантин вихідного дня

  Олександр Ярема

  Відкритий лист до академіка, співавтора Конституції України Ігоря Юхновського

  Мирослав Дністрянський

  Ситуація довкола КСУ показала: Зеленський втримає владу, якщо зуміє розгромити проросійські сили

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: