• Головна
 • Новини
 • В аеропорту «Львів» затримали контрабанду брендового одягу

18.08.2021, 10:59

В аеропорту «Львів» затримали контрабанду брендового одягу

16 серпня 42-річна громадянка Туреччини прибула в аеропорт «Львів». Для проходження митного контролю жінка обрала смугу руху «зелений коридор», однак працівники митниці запідозрили у пасажирки наявність товарів, які підлягають митному оформленню. Під час огляду сумок митники виявили товар, обсяги якого згідно з п.1 ст.374 Митного кодексу України перевищують неоподатковувану норму переміщення товарів через митний кордон України.

Про це повідомила пресслужба Львівської митниці.

Зокрема громадянка перевозила 35 одиниць одягу відомих виробників: Prada, Moncler, Gucci, Palm Angels. Вартість товару згідно з товарними чеками - понад 340 тис. грн..

Так громадянка порушила порядок проходження митного контролю в зонах спрощеного митного контролю. Стосовно неї складено протокол за ст.471 Митного кодексу України. Товар тимчасово вилучено. Невдовзі справу скерують до суду.

Як відомо, товари (за винятком підакцизних), сумарна фактурна вартість яких не перевищує еквівалент 1000 євро, що ввозяться громадянами на митну територію України у ручній поклажі та/або у супроводжуваному багажі через пункти пропуску через державний кордон України, відкриті для повітряного сполучення, не підлягають письмовому декларуванню (за винятком товарів, на які відповідно до статті 197 цього Кодексу встановлено обмеження щодо переміщення громадянами через митний кордон України, і випадків, передбачених частиною другою цієї статті) та не є об’єктами оподаткування митними платежами.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Карпатах знайшли 6-річного хлопчика - за 2 км від місця, де його загубили 14 серпня

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  Децентралізація в умовах війни - які небезпеки і де межа?

  Богдан Рабешко

  У Львові підприємці мають кожен день зранку заповнювати якийсь журнал вакцинації?

  Михайло Цимбалюк

  Батьки дарують нам життя, а вчителі - добре життя

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: