16.04.2021, 12:12

В Україну доправили першу партію вакцини BioNTech/Pfizer

Перша партія вакцини Pfizer/BioNTech обсягом 117 тисяч доз надійшла в Україну в п'ятницю, 16 квітня, в рамках глобальної ініціативи COVAX, повідомляється в пресрелізі COVAX.

Про це повідомила Німецька хвиля. 

Згідно з повідомленням, насамперед вакцину Pfizer/BioNTech буде використано для щеплення персоналу та жителів будинків престарілих, а також працівників Державної служби з надзвичайних ситуацій та прикордонників.

Як заявляв напередодні міністр охорони здоров'я України Максим Степанов, МОЗ також очікує від британського агентства Crown Agents, яке закуповує для України вакцину BioNTech/Pfizer, інформації щодо графіка постачань 10 мільйонів доз законтрактованої вакцини. Відповідний договір передбачає, що всі 10 мільйонів доз вакцини будуть поставлені до кінця 2021 року. Перші постачання попередньо за цим комерційним контрактом Україна очікує у травні.

Згідно з даними МОЗ, в країні за 15 квітня було щеплено проти коронавірусу 13 520 людей. Загалом від початку кампанії вакцинації щеплення отримали 432 817 людей. З них отримали першу дозу 432 815 осіб, а завершили вакцинацію (отримали дві дози) - 5 осіб (із них дві особи отримали першу дозу за межами країни).

Нагадаємо, що 13 квітня міністр охорони здоров'я України Максим Степанов оголосив про початок імунізації українців вакциною від COVID-19 CoronaVac виробництва китайської компанії Sinovac Biotech. До того в країні використовувалася лише вакцина від коронавірусу Covishield.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  49-річний онук зґвалтував свою 91-річну бабусю

  Коментар

  Блоги

  Василь Чорний

  Про першого українця, який вакцинувався Pfizer у США

  Галина Козяр

  Ми створили проект реабілітації психологічного здоров’я громадян, які постраждали від  коронавірусу

  Мирослав Дністрянський

  Бліцкригу не вийде, Росія у випадку відкритої війни зазнає величезних втрат

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: