Верховна Рада прийняла за основу законопроєкт, що передбачає запровадження в Україні з 1 січня 2020 року нової, спрощеної моделі оцінки об’єктів нерухомості.
За ухвалення в першому читанні законопроєкту 2047-д "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо ліквідації корупційної схеми у сфері реєстрації інформації зі звітів про оцінку об'єктів нерухомості та прозорості реалізації майна" проголосували 378 народних депутатів, повідомляє кореспондент Укрінформу.
Передбачається, що пропонована модель дозволить проводити автоматичну оцінку в максимально короткі строки та прискорить процедуру укладення правочинів з нерухомістю.
Законопроєкт передбачає, що будь-яка особа зможе отримати довідку про автоматичну оцінку об’єкта нерухомого майна і на її підставі укласти угоду щодо об’єкта нерухомості.
У разі незгоди з вартістю об’єкта нерухомого майна, визначеною модулем автоматично, особа має право звернутись до суб’єкта оціночної діяльності, оцінювача і провести оцінку в загальному порядку з реєстрацією звіту в Єдиній базі.
За темою
- Юлія Тимошенко: Множинне громадянство – шлях до руйнації української нації, українського народу та України
18.06.2025, 14:06
- Верховна Рада підтримала у другому читанні законопроєкт щодо компенсації за невикористані відпустки для військовослужбовців
04.06.2025, 21:28
- Правило Болар: в Україні зробили крок до здешевлення медикаментів
22.05.2025, 21:31
- Жаданий подарунок забудовникам. Нардеп Гривко зі «Слуги народу» здивував законопроєктом
10.09.2024, 13:51
- Кива більше не народний депутат
15.03.2022, 15:12
Обговорення
Економіка
ТОП
У Львові в ДТП з Tesla постраждали троє дітей
19 квітня: що треба знати про цей день
У Карпатах травмувалася туристка зі Львівщини
Водій Opel збив двох підлітків на мотоциклі біля Яворова
Стрілянина в Києві: МВС розслідує дії поліції під час теракту
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми