• Головна
 • Новини
 • В Україні вперше банкрутом визнали громадянина – не бізнесмена

29.10.2020, 17:11

В Україні вперше банкрутом визнали громадянина – не бізнесмена

В Україні вперше визнали людину банкрутом, таке рішення було прийнято Господарським судом Києва у липні цього року. Раніше стати банкрутом могла лише юридична особа або фоп.

Про це повідомляє Опендатабот, платформа для роботи з відкритими даними.

"У жовтні минулого року набув чинності новий Кодекс України з процедур банкрутстваЗ моменту введення у дію нового Кодексу було відкрито 142 справи про банкрутство. 

27 липня 2020 року перша справа дійшла до завершення: суд визнав українця банкрутом та призначив план реструктуризації боргу за валютною іпотекою. Про це міститься відповідне рішення в Єдиному державному реєстрі судових справ", - йдеться у повідомленні.

"Суд створив прецедент, згідно з яким, українці отримали можливість врегулювати свої фінансові проблеми. Боржник може за комфортним графіком погасити борги та не втратити своє майно", - заявив співзасновник юридичної компанії VRTS (BezBorgiv) Георгій Григорян, який супроводжував справу першого банкрута-фізичної особи в Україні.

"В українців з'явилася легальна можливість обнулити свій борг. Раніше збанкрутувати в Україні могли лише юрособи та фопи, фізичні особи лишалися наодинці з банками та іншими кредиторами. Люди, які не мали змоги погасити борги, могли залишитись у прямому сенсі без нічого. Практика банкрутства допомагає вийти із скрутного становища та вирішити проблему адекватно", - додав він.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Шаблі, шпаги, мечі, ножі вилучили працівники Галицької митниці

  Коментар

  Блоги

  Андрій Вихопень

  Тепер ясно, для чого ввели карантин вихідного дня

  Олександр Ярема

  Відкритий лист до академіка, співавтора Конституції України Ігоря Юхновського

  Мирослав Дністрянський

  Ситуація довкола КСУ показала: Зеленський втримає владу, якщо зуміє розгромити проросійські сили

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: