• Головна
 • Новини
 • У Львові банкрутять компанію, що «засвітилась» в масштабних оборудках з бензином

22.02.2019, 15:05

У Львові банкрутять компанію, що «засвітилась» в масштабних оборудках з бензином

За інформацією Єдиного державного реєстру судових рішень, з початку року Господарський суд Львівської області  своїми постановами визнав банкрутами дві компанії: Іноземне підприємство «Інвестиційна компанія «Гарант-Капітал» та ТОВ  «Лот-Інвест».

Згідно з цими рішеннями, провадження у справі про банкрутство Іноземного підприємства «Інвестиційна компанія «Гарант-Капітал», що було зареєстровано у Львові в 1999 році,   суд відкрив за заявою київського ТОВ «Домофони України»,  якому компанія заборгувала 1,2 млн. грн. Відбулося це в липні 2018 року.  А вже через півроку – 16.01.2019 року – госпсудом (суддею Лідією Чорній) було винесено постанову про визнання Іноземного підприємство «Інвестиційна компанія «Гарант-Капітал» банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури.

Справу про банкрутство ТОВ  «Лот-Інвест»  почали розглядати  в листопаді 2016 року – за заявою ТОВ "Галнафтотрейд ЛТД" (її розгляд також здійснювала суддя Лідія Чорній).

З постанови про визнання ТОВ  «Лот-Інвест» банкрутом, винесеної 23.01.2019 року, вбачається, що сума  кредиторських зобов'язань у даній справі  становить  18,3 млн. грн (це борги перед ТОВ "Галнафтотрейд ЛТД" та ПАТ «Банк «Софійський»).

А тепер про найцікавіше.

У цій постанові також зазначено, що Товариство з обмеженою відповідальністю "Лот-Інвест" (код ЄДРПОУ 38927140) зареєстроване за адресою: м. Львів, вул. Жовківська, буд. 22. І що «підприємство 08.10.2013 р. прийняте на облік Личаківською ОДПІ ГУ ДФС у Л/о, як платник податків».

Водночас, за даними аналітичної системи YouControl, інформації, що міститься в судових реєстрах,  ТОВ  «Лот-Інвест»  було зареєстровано 07.10.2013 року в Києві (за адресою:Оболонський р-н, вул. Фрунзе, 160 Б, кв. 811). У цьому ж районі підприємство було прийнято на податковий облік.

З 2015 року, за даними судових реєстрів, ТОВ  «Лот-Інвест» починає  фігурувати у  кількох кримінальних справах, пов’язаних з ухиленням від сплати податків та незаконим виготовлення, збутом підакцизних товарів, що призвело до тяжких наслідків.

Зокрема, в кримінальному кримінальному провадженні від 12.03.2015 року,  розслідування якого здійснює СУ ФР ГУ ДФС у Київській області:  «за фактом організації службовими особами ТОВ «Нафтотрейд ЛТД», ТОВ «Термінал», ТОВ «Лот Інвест», ТОВ «Крокус К», ТОВ «Ексімол» та ТОВ «Таузар», за адресою: Київська область, м. Миронівка, вул. Паризької Комуни, буд. 2, незаконного виробництва підакцизних товарів, а саме: бензину з недоброякісної сировини (матеріалів), що становлять загрозу для життя і здоров'я людей, а також збуту незаконно виготовленого бензину за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 204 КК України».

А далі була використана типова для нинішнього часу схема із «замітання слідів»:   аби її реалізувати, ТОВ  «Лот-Інвест» «прописалось» у Львові та стало фігурувати у справі про банкрутство...

Фото - dostup.pravda.com.ua.

 

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Карпатах знайшли 6-річного хлопчика - за 2 км від місця, де його загубили 14 серпня

  Коментар

  Блоги

  Богдан Рабешко

  Останні 5 років стали вироком для львівського книговидавництва

  Михайло Цимбалюк

  Незалежність починається у серці кожного з нас!

  Василь Чорний

  Карпатські села зблизька. Частина 3

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: