• Головна
 • Новини
 • У Львові банкрутять компанію, що «засвітилась» в масштабних оборудках з бензином

22.02.2019, 15:05

У Львові банкрутять компанію, що «засвітилась» в масштабних оборудках з бензином

За інформацією Єдиного державного реєстру судових рішень, з початку року Господарський суд Львівської області  своїми постановами визнав банкрутами дві компанії: Іноземне підприємство «Інвестиційна компанія «Гарант-Капітал» та ТОВ  «Лот-Інвест».

Згідно з цими рішеннями, провадження у справі про банкрутство Іноземного підприємства «Інвестиційна компанія «Гарант-Капітал», що було зареєстровано у Львові в 1999 році,   суд відкрив за заявою київського ТОВ «Домофони України»,  якому компанія заборгувала 1,2 млн. грн. Відбулося це в липні 2018 року.  А вже через півроку – 16.01.2019 року – госпсудом (суддею Лідією Чорній) було винесено постанову про визнання Іноземного підприємство «Інвестиційна компанія «Гарант-Капітал» банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури.

Справу про банкрутство ТОВ  «Лот-Інвест»  почали розглядати  в листопаді 2016 року – за заявою ТОВ "Галнафтотрейд ЛТД" (її розгляд також здійснювала суддя Лідія Чорній).

З постанови про визнання ТОВ  «Лот-Інвест» банкрутом, винесеної 23.01.2019 року, вбачається, що сума  кредиторських зобов'язань у даній справі  становить  18,3 млн. грн (це борги перед ТОВ "Галнафтотрейд ЛТД" та ПАТ «Банк «Софійський»).

А тепер про найцікавіше.

У цій постанові також зазначено, що Товариство з обмеженою відповідальністю "Лот-Інвест" (код ЄДРПОУ 38927140) зареєстроване за адресою: м. Львів, вул. Жовківська, буд. 22. І що «підприємство 08.10.2013 р. прийняте на облік Личаківською ОДПІ ГУ ДФС у Л/о, як платник податків».

Водночас, за даними аналітичної системи YouControl, інформації, що міститься в судових реєстрах,  ТОВ  «Лот-Інвест»  було зареєстровано 07.10.2013 року в Києві (за адресою:Оболонський р-н, вул. Фрунзе, 160 Б, кв. 811). У цьому ж районі підприємство було прийнято на податковий облік.

З 2015 року, за даними судових реєстрів, ТОВ  «Лот-Інвест» починає  фігурувати у  кількох кримінальних справах, пов’язаних з ухиленням від сплати податків та незаконим виготовлення, збутом підакцизних товарів, що призвело до тяжких наслідків.

Зокрема, в кримінальному кримінальному провадженні від 12.03.2015 року,  розслідування якого здійснює СУ ФР ГУ ДФС у Київській області:  «за фактом організації службовими особами ТОВ «Нафтотрейд ЛТД», ТОВ «Термінал», ТОВ «Лот Інвест», ТОВ «Крокус К», ТОВ «Ексімол» та ТОВ «Таузар», за адресою: Київська область, м. Миронівка, вул. Паризької Комуни, буд. 2, незаконного виробництва підакцизних товарів, а саме: бензину з недоброякісної сировини (матеріалів), що становлять загрозу для життя і здоров'я людей, а також збуту незаконно виготовленого бензину за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 204 КК України».

А далі була використана типова для нинішнього часу схема із «замітання слідів»:   аби її реалізувати, ТОВ  «Лот-Інвест» «прописалось» у Львові та стало фігурувати у справі про банкрутство...

Фото - dostup.pravda.com.ua.

 

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Шаблі, шпаги, мечі, ножі вилучили працівники Галицької митниці

  Коментар

  Блоги

  Андрій Вихопень

  Тепер ясно, для чого ввели карантин вихідного дня

  Олександр Ярема

  Відкритий лист до академіка, співавтора Конституції України Ігоря Юхновського

  Мирослав Дністрянський

  Ситуація довкола КСУ показала: Зеленський втримає владу, якщо зуміє розгромити проросійські сили

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: