• Головна
 • Новини
 • В Тернопільській області запровадили режим надзвичайної ситуації

21.03.2020, 15:49

В Тернопільській області запровадили режим надзвичайної ситуації

На Тернопільщині ввели режим надзвичайної ситуації. Там зафіксували перший випадок зараження коронавірусною інфекцією. Хворобу підхопив 57-річний священнослужитель міста Заліщики. Про це повідомили у Тернопільській державній обласній адміністрації.

Про це пише ДТ.

Наразі чоловік знаходиться  в ізоляції, йому надається симптоматичне лікування. Лікарі оцінюють стан священника як середньої важкості.

400 осіб, з якими чоловік контактував, перевели на самоізоляцію. Вони знаходяться під постійним наглядом медиків. До того ж, заражений має велику сім'ю. 

"Сьогодні члени регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській обласній державній адміністрації проголосували за введення в області режиму надзвичайної ситуації.І рекомендуємо таке ж рішення прийняти міському штабу", - повідомили в ОДА.

Нині фахівці в Тернопільській області розділяють контактних осіб на ближніх, дальніх та пов'язаних з професійною діяльністю, проводять профілактичні роботи в епіцентрі хвороби та дезінфікують будинок хворого та робоче місце.

Також у Тернополі вводять масковий режим, а громадський транспорт перестане курсувати. Перевозити будуть лише працівників, які забезпечують життєдіяльність міста.

Поліція області контролюватиме дотримання вимог карантину. Зазначається, що вони встановлять контрольні пости. За порушення правил карантину – штраф. В разі, якщо людина, яка перебуває в ізоляції, порушить правила і заразить людей коронавірусом - її притягнуть до кримінальної відповідальності.

Для Жителів Заліщицького району та сусідніх районах посилять обмеження в пересуванні. На виїздах із районного центру будуть встановлені поліцейські пости. Правоохоронці проводитимуть в області температурний скринінг жителів.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Папа Римський дочасно виголосив Великодню молитву: Ісусе, Тебе не хвилює, чи ми загинемо?

  Коментар

  Блоги

  Іван Стецькович

  "Слуги народу", не втрачайте совість! Нікому піднімати. Всі на карантині

  Михайло Цимбалюк

  Запровадження надзвичайного стану призведе до зриву посівної кампанії

  Андрій Вихопень

  Як я сходив по хліб - жахіття карантину

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: