Уряд Італії планує закрити всі школи та університети країни до середини березня через спалах коронавірусу.
Про це передає “Новинарня” у середу, 4 березня, з посиланням на інформаційне агентство Ansa.
Деякі навчальні заклади закриють вже від завтра, інші – з понеділка. Про це рішення стало відомо після урядової зустрічі прем’єра Джузеппе Конте з іншими міністрами.
Дотепер школи були закритими лише на півночі країни у районах, які найбільше постраждали від коронавірусу. Зокрема, в Ломбардії, Венето та Емілії-Романьї, а також – у П’ємонті та інших регіонах.
Міністр спорту Вінченцо Спадафора тим часом заявив, що уряд, швидше за все, накаже проводити всі професійні футбольні матчі та інші великі спортивні заходи за зачиненими дверима через надзвичайну ситуацію з коронавірусом.
Італія найбільше постраждала від розповсюдження хвороби серед європейських країн: станом на 4 березня зафіксовано 2260 випадків і 79 смертей, у тому числі понад 20 за останні 24 години.
Як інформувало видання, у вівторок, 3 березня, в Україні зафіксували перший випадок зараження коронавірусом COVID-19. Інфікованим виявився житель Чернівецької області, який прилетів з Італії разом із дружиною.
Станом на 4 березня на коронавірус в Україні перевіряли вже шість осіб.
За темою
- В Україні зростає кількість хворих на коронавірус – МОЗ
29.09.2023, 17:30
- На Львівщині минулого тижня на коронавірус захворіло понад 2300 мешканців
19.09.2022, 09:03
- В Україні починається нова хвиля коронавірусу
04.09.2022, 18:42
- За тиждень кількість хворих на коронавірус у Львові зросла майже втричі
23.08.2022, 16:20
- ВООЗ розробила три сценарії коронавірусної пандемії
31.03.2022, 08:32
Обговорення
Світ
ТОП
На Запорізькому напрямку військові знищили "Сонцепьок" окупантів
На Львівщині перекриють міст неподалік від одного з ПП на кордоні з Польщею
До ТЦК на Львівщині увірвалися невідомі і напали на військових взводу охорони
ПС: Росія за день запустила 219 дронів, є влучання на 17 локаціях
У Львові норвезькі волонтери передали 30 автівок українським військовим
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми