В Чехії стався торнадо - п'ятеро загиблих. Метеорологи віднесли смерч до четвертого рівня за шкалою Фуджита з оцінкою збитків від "значних" до "сильних".
Про це повідомило ZN.UA з посиланням на ceskenoviny.cz.
Отже, недалеко від кордону Чехії з Австрією стався торнадо, який викликав масштабні руйнування і забрав життя 5 людей, 150 осіб поранено.
Торнадо позривав дахи будинків і поперевертав автомобілі. Червоний Хрест направив на місце події машини швидкої допомоги.
Щонайменше 30 000 будинків залишилися без електрики. Пошкоджено цілі вулиці, церкву і школу в селі Груськи на австрійському кордоні. Вітер вибив вікна і повалив дерева, які перекрили дороги.
Такі сильні торнадо - рідкісне явище в Чеській Республіці, останній був зафіксований в 2018 році.
Водночас сайт 420on.cz повідомив, що на півдні Моравії виникло торнадо. Рятувальники оголосили про надзвичайну ситуацію третього ступеня в районі міста Бржецлава. Половина села Груськи, що в Бржецлавському районі, зрівняна із землею.
Розглядається питання про розгортання армії в районі, ураженому торнадо. Тривають пошуки людей, що можуть бути під завалами. «Ситуація в районі Годонінська серйозна, ми відправляємо на це місце чотири рятувальні загони команди», - повідомила в своєму твіттері пожежно-рятувальна служба Чеської Республіки.
За темою
- Чехія запровадила надзвичайний стан через наплив біженців з України
04.03.2022, 11:35
- МОЗ Чехії хоче встановити нові правила карантину та ПЛР-тестування
24.01.2022, 18:14
- У Чехії на автостраді зіткнулося 40 автомобілів
20.01.2022, 16:35
- Чехія заявила про готовність постачати Україні зброю та боєприпаси
20.01.2022, 11:50
- У Чехії всі учні матимуть тестування на антигени один раз на тиждень, працівники компаній - двічі
16.01.2022, 15:47
Обговорення
Світ
ТОП
На Львівщині після падіння в річку загинув 27-річний водій автомобіля Opel
У Львові винесли вирок чоловіку, який пограбував знайомого після отруєння препаратом та залишив його помирати в автомобілі
За смертельну ДТП водій проведе 5 років за ґратами: прокуратура забезпечила виконання вироку
На Львівщині шкільний автобус зіткнувся з вантажівкою: до лікарні потрапили жінка та 10-річна дитина
На Львівщині затримали 75-річного чоловіка за підозрою у розпусних діях щодо 11-річної дитини
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні