Кабінет міністрів планує закупити наступного року 470 карет “швидкої допомоги” та створити 25 нових відділень “швидкої”.
Про це заявив Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук під час презентації підготовленого до другого читання проєкту бюджету-2020, повідомляє кореспондент Укрінформу.
"Ми пропонуємо і маємо намір в наступному році закупити чи передати до лікарень, тобто поставити по суті в систему, 470 карет “швидкої допомоги” і мінімум 25 нових відділень “швидкої”, які будуть створені за сучасними стандартами", - сказав Гончарук.

Крім того, Гончарук зауважив, що уряд нарощуватиме фінансування програми "Доступні ліки".
"В наступному році ми суттєво розширимо, більш ніж втричі збільшимо цю державну програму", - додав він.
Також Прем’єр-міністр зазначив, що уряд наступного року спробує "врятувати всіх тих, кого держава може врятувати", через вдосконалення системи екстреної допомоги, закупівлю ліків, допомогу в лікуванні, з яким люди самі впоратись не можуть.
Нагадаємо, Верховна Рада 18 жовтня ухвалила в першому читанні законопроєкт "Про Державний бюджет України на 2020 рік" (№2000).
Минулої неділі, 3 листопада, Кабінет міністрів на позачерговому засіданні погодив проєкт бюджету-2020 до другого читання.
За темою
- Росія втратила понад тисячу військових і більше двох тисяч дронів за добу
19.04.2026, 10:53
- Генштаб підтвердив ураження заводу дронів у Таганрозі та складів окупантів
19.04.2026, 10:35
- Північна Корея запустила балістичні ракети у бік Японського моря
19.04.2026, 10:19
- Стрілянина в Києві: МВС розслідує дії поліції під час теракту
19.04.2026, 10:04
- Масована нічна атака: ППО збила понад 200 російських дронів
19.04.2026, 09:29
Обговорення
Сім'я і здоров'я
ТОП
На Львівщині перекриють міст неподалік від одного з ПП на кордоні з Польщею
До ТЦК на Львівщині увірвалися невідомі і напали на військових взводу охорони
ПС: Росія за день запустила 219 дронів, є влучання на 17 локаціях
У Львові норвезькі волонтери передали 30 автівок українським військовим
18 квітня: що треба знати про цей день
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми