• Головна
 • Новини
 • Уряд мусить надати публічний звіт про ситуацію в Держрезерві

30.03.2020, 17:54

Уряд мусить надати публічний звіт про ситуацію в Держрезерві

В умовах пандемії коронавірусу та світової кризи влада мусить подбати про те, щоб люди мали змогу купувати харчові продукти без націнок та без спекуляцій.

На цьому наголосила віцеспікерка парламенту Олена Кондратюк, народна депутатка від “Батьківщини” у дописі, який вона розмістила на своїй сторінці у Facebook, - повідомила пресслужба "Батьківщини".

«Ми бачимо, як за останній час ціни на продукти харчування першої необхідності в Україні зросли на 50-60%. Це дані Антимонопольного комітету. Я боюся, щоб у нас з продуктами не повторилася та сама історія, що і з медичними масками, коли спекулянти все скуплять і вивезуть закордон. Уряд має гарантувати, що українці будуть забезпечені продуктами за доступними цінами, що у нас не буде дефіциту», – зауважила віцеспікерка.

Олена Кондратюк, переконана, що сьогодні варто невідкладно обговорити можливість заборони на експорт круп та інших базових харчів з України.

«Очікуємо від Уряду повного і правдивого звіту про ситуацію в Держрезерві. Ми так і не почули інформації про те, яка в нас реальна картина зі стратегічними державними запасами. Якщо там все погано і склади порожні, то за це хтось має понести кримінальну відповідальність!» – зауважила заступниця голови Верховної Ради.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  48-поверховий хмародер загорівся в ОАЕ

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Урядова гра з підприємцями країни. Третій місяць

  Іван Стецькович

  Щоб зрозуміти «велич» ідей Зе, багато розуму не треба

  Дмитро Снєгирьов

  Загибель комбата «Луганськ-1» – це прояв боротьби за контрабандні потоки між «ДНР» і «ЛНР»

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: