• Головна
 • Новини
 • Управління майном спільної власності використовують у політичних цілях?

16.03.2021, 20:04

Управління майном спільної власності використовують у політичних цілях?

Управління майном спільної власності Львівської обласної підписало ліцензійну угоду про використання комп’ютерної програми SEMANTRUM.

Про це повідомив Леополіс. 

За цією угодою Управління майном спільної власності Львівської обласної отримало право на використання комп’ютерної програми SEMANTRUM, як пошуково-аналітичного ресурсу. За 49,9 тис грн управління майном отримало право підключити до програми 10 робочих місць та створення п’яти пошукових запитів (тем). Також згідно угоди йому заборонено передавати цю комп’ютерну програму у використання будь-яким третім особам та здійснювати її комерційне використання.

SEMANTRUM – це система аналізу та моніторингу медіапростору, яка 24 години на добу упродовж тижня здійснює відстеження всіх згадок про бренд у соцмережах, інтернеті та традиційних ЗМІ. 

Усі тарифні пакети SEMANTRUM включають моніторинг таких типів ЗМІ: випуски новин та ток-шоу на ключових українських телеканалах, випуски новин на ключових українських радіостанціях, основні інтернет-ЗМІ українською, російською та іншими європейськими мовами, ключові канали/групи/сторінки соцмереж Facebook, Twitter, Instagram, Telegram, YouTube, Однокласники, Вконтакті українською та російською мовами; онлайн-відгуки українською та російською мовами, онлайн-резюме українською та російською мовами. 

Зазначимо, що в положенні про Управління майном спільної власності Львівської обласної ради серед його майже 50-ти функцій та повноважень не зазначено його право чи обов’язок здійснювати заходи з моніторингу згадок у засобах масової інформації. Тому для чого управління майном спільної власності облради закупило згадану програму залишається загадкою.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Оркестр хмельницької поліції виступив на «Jazz Fest Podillia»

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  Підрозділи «Укрзалізниці» треба перейменувати, бо такі назви – це просто сором

  Михайло Цимбалюк

  У нас проблеми, і університет майбутнього нам не допоможе

  Уляна Парпан

  Замість обіцяного прозорого ринку - дерибан

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: