• Головна
 • Новини
 • Уперше українські туроператори продаватимуть турецьку Анталію і взимку

11.10.2020, 14:11

Уперше українські туроператори продаватимуть турецьку Анталію і взимку

Вперше українські туроператори запускають чартерні програми до турецької Анталії і в осінньо-зимовий період, по двічі на тиждень туди здійснюватимуть польоти авіакомпанії МАУ та Azur Air.

Як повідомляє Укрінформ, про це свідчать інтернет-портали бронювання турів українських туроператорів.

“Наша чартерна програма до Анталії стартує вже з 18 листопада, рейси будуть здійснюватися двічі на тиждень зі столиці України, у період міжсезоння наша компанія зможе запропонувати українським туристам відпочинок у 111 готелях Анатолійського регіону” - повідомила директор туроператора Coral Travel Тетяна Прокопенко.

За її словами, цього року для відпочинку українців у Анталії взимку сприятимуть не лише бездоганний сервіс місцевих готелів та суворе дотримання ними Протоколів безпечного туризму під час Covid-19, але й лояльна цінова політика. Вартість відпочинку у зимовий період в Анталії у готелях рівня 5* стартує від 16 тис. гривень за номер з системою “все включено”.

Варто також зазначити, що в останні роки зимова температура в Анталії не була нижчою за 15-18 градусів вище нуля, а переважна більшість готелів, які працювали взимку у турецькій Анталії, мали рівень 5*.

В усі попередні роки з Києва до Анталії в зимовий період здійснювався, здебільшого, всього один чартерний рейс на тиждень, до місцевих курортів можна було дістатися також із пересадкою у Стамбулі.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  «Rapid Trident 2020»: американські «Скопи» у небі Львівщини. Відео

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Резервний варіант «слуг» знову не спрацював

  Андрій Вихопень

  У Львові Андрій Вванич побудував класичну феодальну піраміду

  Михайло Цимбалюк

  Замість Дня вчителя – століття інвестицій в освіту!

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: