05.02.2020, 14:55

Укрзалізницю тимчасово очолив досвідчений кадровик

Кабінет міністрів на засіданні у середу схвалив розпорядження про тимчасове покладення виконання обов’язків голови правління акціонерного товариства "Українська залізниця" на Желька Марчека.

Текст відповідного документу оприлюднений на Урядовому порталі

"Покласти тимчасово, до призначення в установленому порядку голови правління акціонерного товариства “Українська залізниця”, виконання обов’язків голови правління зазначеного товариства на члена правління акціонерного товариства “Українська залізниця” Марчека Ж.", - йдеться у розпорядженні.

Нагадаємо, Кабінет міністрів 29 січня погодив звільнення голови правління АТ "Укрзалізниця" Євгена Кравцова. Він обіймав посаду голови правління АТ "Укрзалізниця" з 10 січня 2019 року, до цього він обіймав посаду виконуючого обов’язки голови правління компанії з серпня 2017 року.

Кравцов 30 грудня 2019 року повідомив про те, що подав на розгляд наглядової ради АТ "Укрзалізниця" заяву про дострокове припинення контракту в зв’язку з переходом на роботу у публічному державному секторі.

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук ще у листопаді 2019 року анонсував кадрові зміни в АТ "Укрзалізниці" через корупцію в компанії. За звільнення Кравцова також виступав міністр інфраструктури України Владислав Криклій, який наголошував, що очолювати компанію має керівник з досвідом кризового менеджменту.

Як повідомляє сайт Укрзалізниці, Желько Марчек має економічну освіту. Увійшов до складу правління "Укрзалізниці" у червні 2016 року. У 2014-2015 роках був незалежним членом наглядової ради компанії "Укрросметал". У 2013 – 2014 роках – директор з персоналу групи Starlightmedia. У 2007 – 2013 роках – директор з персоналу ПАТ "Дніпроспецсталь". Має понад 15-річний досвід управління персоналом. Майже тринадцять років обіймав керівні посади в корпорації McDonald’s в Україні, Румунії та Югославії. Брав участь у проекті реформуванні HR-напрямку в компанії "Нова Пошта".

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Папа Римський дочасно виголосив Великодню молитву: Ісусе, Тебе не хвилює, чи ми загинемо?

  Коментар

  Блоги

  Іван Стецькович

  "Слуги народу", не втрачайте совість! Нікому піднімати. Всі на карантині

  Михайло Цимбалюк

  Запровадження надзвичайного стану призведе до зриву посівної кампанії

  Андрій Вихопень

  Як я сходив по хліб - жахіття карантину

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: