• Головна
 • Новини
 • Українець попався в Польщі: перевозив 4 тис. л речовини, з якої можна виготовити героїн

25.02.2020, 17:49

Українець попався в Польщі: перевозив 4 тис. л речовини, з якої можна виготовити героїн

На території Лодзького воєводства затримали автомобіль з речовиною, яку ввезли з України і яка може використовуватися для приготування наркотиків.

Як пoвідoмляє Yavp.pl з пoсиланням на сайт Митно-податкової служби в Лодзі, згідно з документами, в цистернах, які перевозив автомобіль, мала бути олія для медичного застосування. 

Водночас лабораторний аналіз вмісту цистерн показав, що там насправді перевозився  оцтовий ангідрид в об'ємі 4 тисячі літрів. Ця речовина може застосовуватися легально, однак з її допомогою також можна приготувати героїн. Через це оцтовий ангідрид ще називають “попередником наркотиків”, тому він повинен мати обов'язкову реєстрацію, відповідно до положень Закону про протидію наркоманії.

Громадянин України, який був власником вантажу, не надав жодних дозвільних документів на володіння оцтовим ангідридом та його транспортування. Відтак весь об'єм рідини вилучили. Також відкрили провадження за фактом незаконного впровадження до обороту прекурсорів.

Якщо слідство встановить, що вилучений оцтовий ангідрид був ввезений до Польщі для виробництва наркотичних засобів, то громадянину України, крім штрафу, загрожуватиме до 5 років в'язниці.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Папа Римський дочасно виголосив Великодню молитву: Ісусе, Тебе не хвилює, чи ми загинемо?

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Відкрити ломбарди під час карантину - цинічна логіка Уряду

  Мирослав Дністрянський

  Які стереотипи заважають відстояти українські державницькі позиції на Донеччині?

  Іван Стецькович

  "Слуги народу", не втрачайте совість! Нікому піднімати. Всі на карантині

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: