29.07.2021, 12:16

Українцям прогнозують осінь і зиму в масках

Міністерство охорони здоров'я зможе розглядати скасування обов'язкового носіння масок тільки тоді, коли більша частина населення буде провакцинованими і коли буде гарантія, що жодна людина, що знімає маску, не матиме ризику передати інфекцію.

Про це в інтерв'ю  "Українській правді"  сказав заступник міністра охорони здоров'я, головний державний санітарний лікар Ігор Кузин, - пише Укрінформ.

"Хочу повернутися до того рішення Центру контролю і профілактики хвороб - незважаючи на те, що вони дійсно спочатку давали таку рекомендацію, потім вони внесли корективи і обмеження щодо носіння масок. І зараз вони повертаються до базових вимог, тому що дійсно маски є обов'язковими при недостатньому рівні охоплення щепленнями. Ми можемо розглядати (скасування масок - ред.) тільки тоді, коли велика частина населення є провакцинованими і коли є гарантія, що жодна людина, що знімає маску в громадському місці або місці скупчення людей, не має ризику передати інфекцію ", - зауважив Кузін.

Він також підтвердив, що осінь і зиму українці проведуть в масках.

"Я впевнений, що все вже звикли і мають Лайфхак, як їх треба носити. І тут є ще один плюс - восени нас не обминуть гострі респіраторні вірусні інфекції, ми також будемо стикатися з вірусом грипу . Тому маска буде захищати не тільки від ковіда" , - сказав головний санітарний лікар.

Як повідомляв Укрінформ, в Україні за минулу добу, 28 липня, зафіксовані 846 нових випадків COVID-19 .

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Прикордонники відбили 3 атаки "вагнерівців" у Бахмуті

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Схоже, ООН важко ухвалити рішення, яке визнає, що росіяни не така велична нація, як нам розповідали десятки років

  Василь Чорний

  Знам’янська територіальна громада в умовах воєнного стану

  Мирослав Дністрянський

  ПРО ВИЗНАЧНУ РОЛЬ ЄВГЕНА ОЛЕСНИЦЬКОГО В УКРАЇНСЬКОМУ СОЦІАЛЬНО-ПОЛІТИЧНОМУ ЖИТТІ НАПРИКІНЦІ ХІХ – ПОЧ. ХХ ст.

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: