16.11.2019, 11:53

Українці працюють у Польщі у щоп’ятій фірмі

У Польщі сьогодні працює понад один мільйон іммігрантів, з яких майже 900 тисяч походять з України, - повідомляє Національний банк Польщі.

Про це пише Польське радіо.

В середньому вони працюють протягом семи місяців на рік. Однак, з огляду на нестачу працівників, роботодавці домагаються, аби ринок праці був ще більш відкритим для робочої сили зі Сходу.

Українці працюють у Польщі вже у щоп’ятій фірмі – у 40% великих підприємств, 25% середніх та 15% малих, - повідомляє фірма Personnel Service.

Залучення більшого числа іммігрантів до Польщі ставатиме, однак, щораз важчим, - попереджає Кшиштоф Інґльот, який очолює цю фірму. – Модель, що ми її прийняли, тобто праця без дозволу протягом шести місяців (спрощена система працевлаштування), призвела до того, що майже дві третини працівників з України приїздять до Польщі багаторазово. Вони розглядають працю тут у короткотерміновій перспективі, хочуть заробити гроші і повернутися до своєї країни, не беручи до уваги можливості встановлення довготермінових відносин зі своїм підприємством».

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Відео аварії за участі дитячого омбудсмена Миколи Кулеби

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  Чому після 28 років незалежності Україні знову загрожує втрата державності

  Наталя Тимчій

  Ціна квитка

  Юрій Никорак

  Ангели волі, Небесні й Земні

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: