16.11.2019, 11:53

Українці працюють у Польщі у щоп’ятій фірмі

У Польщі сьогодні працює понад один мільйон іммігрантів, з яких майже 900 тисяч походять з України, - повідомляє Національний банк Польщі.

Про це пише Польське радіо.

В середньому вони працюють протягом семи місяців на рік. Однак, з огляду на нестачу працівників, роботодавці домагаються, аби ринок праці був ще більш відкритим для робочої сили зі Сходу.

Українці працюють у Польщі вже у щоп’ятій фірмі – у 40% великих підприємств, 25% середніх та 15% малих, - повідомляє фірма Personnel Service.

Залучення більшого числа іммігрантів до Польщі ставатиме, однак, щораз важчим, - попереджає Кшиштоф Інґльот, який очолює цю фірму. – Модель, що ми її прийняли, тобто праця без дозволу протягом шести місяців (спрощена система працевлаштування), призвела до того, що майже дві третини працівників з України приїздять до Польщі багаторазово. Вони розглядають працю тут у короткотерміновій перспективі, хочуть заробити гроші і повернутися до своєї країни, не беручи до уваги можливості встановлення довготермінових відносин зі своїм підприємством».

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  48-поверховий хмародер загорівся в ОАЕ

  Коментар

  Блоги

  Іван Стецькович

  Про банки і «панамських патріотів»

  Дмитро Снєгирьов

  Кремль вимагає від України імплементації формули Штайнмаєра

  Михайло Цимбалюк

  Нардепи створили міжфракційне об'єднання "Карпати"

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: