• Головна
 • Новини
 • Україна відстає від Росії з "ведення бізнесу" на 40 позицій

18.08.2019, 18:05

Україна відстає від Росії з "ведення бізнесу" на 40 позицій

В Україні люблять стежити за неспішним підкоренням Україною нових вершин у списку "Ведення бізнесу". Нині ми на 71-му місці. Це (без іронії) серйозний прогрес, досягнутий надзусиллями реформаторів, докладеними після Революції Гідности та початку війни з Росією. Коли питання стало руба — змінися або помри — хоч якісь зміни таки розпочалися. До безумовно авторитарної, агресивної і, на думку деяких співвітчизників, занадто консервативної Росії нам залишилося рівно... 40 позицій. Росія у списку перебуває на 31-му місці.

Про це у своїй статті для DT.UA пише Дмитро Кулеба, постійний представник України при Раді Європи. За його словами, Росія це зробила без подвигів і жертв, встигаючи при цьому не втрачати свої землі, а захоплювати території сусідніх держав і стрімко розвиваючи армію та мережі підтримки у світі.

"В Індексі сприйняття корупції Китай (87-ме місце) відірвався від України (120-те) приблизно на таку ж відстань — 33 сходинки. Тобто корупція в обох країнах є вагомим економічним фактором. Але при цьому навіть на тлі певного сповільнення власної економіки Китай спокійно, без потрясінь нарощує м'язи світової наддержави, а ми ходимо антикорупційними колами із власноруч викарбуваним на лобі брендом світової ваги "Корумпована держава", — зазначає дипломат.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Біля Полтави сталися сутички правоохоронців з мітингувальниками, що проти розміщення евакуйованих

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Що робити з Львівським аеропортом?

  Наталя Тимчій

  Могильники Львівської агломерації

  Іван Стецькович

  Про газ, телевізор і не лохів

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: