31.01.2020, 20:59

Україна стала "лідером" в контрабанді сигарет до ЄС

Обсяг незаконного ринку сигарет промислового виробництва в Україні зріс майже в сім разів за три роки.

Україна посідає перше місце серед країн, з території яких у Євросоюз поставляються нелегальні цигарки. Про це свідчать дані досліджень міжнародної компанії KPMG, передає пресслужба асоціації Укртютюн, пише Кореспондент.

"Тільки у 2018 році 4,2 ​​млрд штук сигарет були незаконно ввезені в ЄС з території нашої держави. Таке "досягнення" істотно шкодить іміджу України на міжнародній арені і зменшує її інвестиційну привабливість", - сказано в повідомленні.

Також асоціація зазначила, що, згідно з дослідженням агентства Kantar, обсяг незаконного ринку сигарет промислового виробництва в Україні зріс майже в сім разів з 2016 до 2019 року.

Нагадується, що стратегія щодо боротьби з нелегальним ринком сигарет була схвалена в серпні 2017 року.

За її словами, для боротьби з нелегальним ринком сигарет Кабінет міністрів має намір створити Єдиний державний реєстр вилучених з обігу тютюнових виробів, обладнання, сировини і нетютюнових матеріалів для їхнього виробництва. Цей крок передбачено згідно із затвердженим 29 січня планом заходів щодо реалізації Стратегії у сфері протидії незаконному виробництву та обігу тютюнових виробів до 2021 року.

Також документ передбачає криміналізацію контрабанди тютюнових виробів і введення автоматизованої системи контролю за обігом тютюнових виробів відповідно до стандартів ЄС.

  • ,
  • Обговорення

    Завантаження плагіну facebook...

    ТОП

    ФОТО

    Відео

    Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

    Коментар

    Блоги

    Михайло Цимбалюк

    Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

    Михайло Цимбалюк

    Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

    Богдан Козійчук

    Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

    Підпишіться на WestNews.info у Facebook: