• Головна
 • Новини
 • Україна розробляє власні снаряди для «Градів» і «Ураганів» із удвічі більшою дальністю

30.09.2020, 17:55

Україна розробляє власні снаряди для «Градів» і «Ураганів» із удвічі більшою дальністю

В Україні тривають випробування високоточних ракет "Вільха-М" з дальністю пуску до 120 кілометрів і йде робота над створенням нових реактивних снарядів калібрів 122 мм та 220-мм.

Про це йдеться в інтерв’ю заступника міністра оборони Олександра Миронюка на сайті Міноборони.

Пряма мова Миронюка: "Наразі іде процес, пов’язаний з державними випробуваннями високоточної системи "Вільха-М" з дальністю пуску до 120 кілометрів. За умови завершення з позитивними результатами держвипробувань — вихід на серійні закупки. Це те, за що відповідає ДержККБ "Луч".

У свою чергу, фахівці підприємства КБ "Південне" працюють над створенням нових реактивних снарядів калібру 122 мм "Тайфун-1" для РСЗВ типу "Град", та більшого калібру 220-мм "Тайфун-2" для РСЗВ "Ураган".

Раніше в Україні не виготовлялися реактивні снаряди навіть старих зразків до цих РСЗВ. Нові снаряди повинні мати суттєво збільшену дальність дії у порівнянні з радянськими зразками — по "Тайфун-1" це 40 км проти 20 км — при збережені потенціалу бойової частини".

 "Вільха" — це український ракетний комплекс із коригованим боєприпасом калібру 300 мм, який з 2018 року перебуває на озброєнні ЗСУ.

Нагадаємо, весною Генеральний штаб Збройних сил заявив про успішні льотні випробування української ракети "Вільха-М", що відбуваються на полігоні в Одеській області.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  «Rapid Trident 2020»: американські «Скопи» у небі Львівщини. Відео

  Коментар

  Блоги

  Андрій Вихопень

  Де вони взяли ці маєтки?

  Михайло Цимбалюк

  Резервний варіант «слуг» знову не спрацював

  Андрій Вихопень

  У Львові Андрій Вванич побудував класичну феодальну піраміду

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: