Реформування Конституційного Суду України потрібне, але не шляхом порушень та недопрацювань. Про це повідомив нардеп Михайло Цимбалюк.
"І це, складається враження, зрозуміли окремі депутати із "монобільшості" і спільними зусиллям ми не допустили голосування у другому читанні Законопроекту про конституційну процедуру за спецпроцедурою, оскільки до цієї законодавчої ініціативи було подано 1184 поправки і комплексно їх ухвалювати просто непрофесійно", – написав нардеп на своїй Facebook-сторінці.
Тим більше, що Венеційська комісія у висновку від 9 грудня 2020 року наголосила, що "парламент повинен поважати роль Конституційного Суду як стража Конституції", а розгляд цього питання за спецпроцедурою – це неповага до КСУ. Відтак у підсумку – необхідних 226 голосів на табло не було, а розгляд проекту перенесли на невизначений час.
Цей проект Закону стосується прав громадян, суттєво оновлює правове регулювання у відповідній сфері. Отже, набрання чинності фактично відразу після опублікування не відповідає вимозі прогнозованості і передбачуваності держави як складовій принципу верховенства права, що свідчить про недотримання вимог статті 8 Конституції України.
За темою
- Російський дрон вдарив по відділку поліції у Прилуках: спалахнула пожежа, є поранений
20.04.2026, 13:38
- Привласнили більше 15 млн грн: на Одещині викрили схему "мертвих душ" у військовій частині
20.04.2026, 12:34
- До 7 зросла кількість загиблих від рук "голосіївського терориста" у Києві
20.04.2026, 12:27
- Уночі "Шахед" влучив у будинок радника міністра оборони, чоловік – у лікарні
20.04.2026, 11:35
- "Примари" ГУР показали, як били по російських кораблях в Криму
20.04.2026, 09:45
Обговорення
Суспільство
ТОП
23 роки «рабства»: підприємець з Городка тримав у трудовій неволі однокласника
Джипінг у Карпатах завдає серйозної шкоди природі
Стрілянина в Києві: МВС розслідує дії поліції під час теракту
50-річний мешканець Львівщини вистрілив з рушниці в односельця і втік до лісу
Масована нічна атака: ППО збила понад 200 російських дронів
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми