• Головна
 • Новини
 • Україна направила РФ ноту через указ Путіна про товари з ОРДЛО

16.11.2021, 14:08

Україна направила РФ ноту через указ Путіна про товари з ОРДЛО

Міністерство закордонних справ України повідомило, що передало зовнішньополітичному відомству РФ ноту протесту у зв’язку з указом президента РФ Володимира Путіна, згідно з яким товари з ОРДЛО прирівнюються до російських.

Мова йде про указ № 657 від 15 листопада 2021 року про визнання РФ так званих «сертифікатів про походження товарів», які видаються на тимчасово окупованій Росією частині території в Донецькій та Луганській областях, передає "Слово і Діло".

Українські дипломати пояснили, що визнання «сертифікатів», одностороннє визначення пунктів пропуску з метою переміщення товарів через тимчасово непідконтрольну ділянку державного кордону України та інші передбачені указом заходи демонструють «цілеспрямовану політику Росії із затягування тимчасово окупованих територій нашої держави до свого економічного, політичного, електорального та інформаційного простору».

«Підписання указу суперечить зобов'язанням Росії за Мінськими домовленостями та домовленостями в рамках Нормандського формату, підважує зусилля Німеччини, Франції та України задля відновлення продуктивної роботи цих важливих майданчиків з мирного врегулювання», — уточнили в МЗС.

У дипвідомстві зазначили, що продовжать консолідацію міжнародної підтримки нашої держави, аби змусити Росію відмовитися від деструктивних дій.

Нагадаємо, Володимир Путін підписав указ «Про надання гуманітарної підтримки населенню окремих районів Донецької та Луганської областей України», згідно з яким товари з ОРДЛО прирівнюються до російських.

Раніше Україна продовжила ембарго на товари з РФ.

 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Україна повернула з російського полону 71 бійця та 4 цивільних

  Коментар

  Блоги

  Василь Чорний

  Громади Волині в умовах воєнного стану

  Мирослав Дністрянський

  ПРО МОВУ НАУКИ Й УКРАЇНСЬКІ НАУКОВІ ВИДАННЯ

  Василь Чорний

  Студентам Львівського та Чернівецького університетів розповіли про роботу присяжних

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: