Укрзалізниця за 5 років планує вдвічі збільшити кількість швидкісних поїздів, зокрема придбати 10 одиниць рухомого складу, що використовується на маршрутах поїздів класу Інтерсіті+.
Про це заявив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов, повідомляє пресслужба компанії.
«Завдання уряду на наступні 5 років — збільшити на 10 одиниць кількість рухомого складу, що використовується на швидкісних маршрутах. Таким чином, ми вдвічі збільшимо парк цих поїздів та зможемо запропонувати нашим клієнтам кращий сервіс», - зазначив Кравцов.
Він додав, що цього року УЗ отримає перший вироблений в Україні дизель-поїзд, котрий буде призначено на маршрут до аеропорту «Бориспіль».
Кравцов зазначив, що цьогоріч Укрзалізниця планує оновити близько 40 пасажирських вагонів.
“Ми змогли модернізувати близько 200 пасажирських вагонів, це рекорд за останні 7 років”, - наголосив він.
Філія «Українська залізнична швидкісна компанія» АТ «Українська залізниця» на сьогоднішній день має на балансі 10 швидкісних міжрегіональних електропоїздів подвійного живлення моделі HRCS2 виробництва компанії «Hyundai Rotem» (Південна Корея); 2 швидкісні міжрегіональні електропоїзди подвійного живлення моделі ЕКр-1 вітчизняного виробництва ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод»; 2 швидкісні двоповерхові електропоїзди подвійного живлення моделі EJ 675 виробництва компанії «Skoda Vagonka» (Чеська Республіка); 10 пасажирських вагонів поліпшеної конструкції з експлуатаційною швидкістю 160 км/год вітчизняного виробництва ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод», які використовуються в складі двох міжрегіональних поїздів у п’ятивагонній комплектації.
За темою
- Укрзалізниця збільшує кількість рейсів на літо: сім популярних поїздів стануть щоденними
01.06.2026, 13:29
- "Укрзалізниця" запустила продаж абонементів на електрички у десяти областях
13.10.2022, 12:33
- "Укрзалізниця" запускає потяг з Києва до Ужгорода
06.09.2022, 10:41
- Укрзалізниця запустила з Києва до Луцька двоповерховий потяг
23.08.2022, 15:56
- Укрзалізниця відновлює "Бойківський експрес", який курсуватиме через Львів
19.08.2022, 17:31
Обговорення
Економіка
ТОП
На Львівщині завершили пошуки ймовірного масового поховання поляків – там знайшли останки людей
20 червня: що треба знати про цей день
Буданов відмовився від польського ордена
ЗСУ за добу знешкодили 1240 окупантів і 88 артсистем ворога
Посол України у Польщі теж повертає свою нагороду
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні