• Головна
 • Новини
 • У школі і садочку Львова провели тестування на коронавірус: жодного позитивного результату

14.09.2021, 17:35

У школі і садочку Львова провели тестування на коронавірус: жодного позитивного результату

Сьогодні, 14 вересня, у Львові провели тестовий скринінг на коронавірус однієї школи та одного дитячого садочка задля визначення вибірки поширення Covid-19 у закладах освіти.

Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.

«Сьогодні медичні працівники проводили експрес-тестування у школі №99. Тести зробили всі невакциновані працівники цього освітнього закладу, а також два класи десятикласників. Жодного позитивного результату тести не показали.

Також проводили тестування вихователів у дитячому садочку №133, де також позитивних тестів не було.

Ситуація із поширення коронавірусу у закладах освіти змінюється. До прикладу, минулого року більше хворіли педагоги, то зараз – діти. Минулого тижня було 11 працівників закладів освіти із Covid-19, станом на сьогодні їх є 13. Динаміка по учнях значно разючіша: минулого тижня хворих було близько 17, то сьогодні – 48. Відтак, минулого тижня 14 класів перейшли на дистанційну форму навчання, зараз ж таких класів є 33.

Ми активно працюємо над тим, аби проводити просвітницьку роботу серед педагогів для того, щоб вони вакцинувалися. У п’ятницю ми проводили онлайн-зустріч наших вчителів з лікаркою Наталею Тімко, а сьогодні – з медиком лікарні швидкої медичної допомоги. Ми намагаємось донести, що вакцинація не є шкідливою і є безпечною для них», – розповіла Зоряна Довганик, керівниця управління освіти Львова.

відео: Андрій АндрухЛьвівська міська рада: https://city-adm.lviv.ua/news/society/education/287994-u-odnii-shkoli-i-dytiachomu-sadochku-lvova-provely-ekspres-testuvannia-na-koronavirus-zhodnoho-pozytyvnoho-rezultatu-ne-vyiavleno
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Карпатах знайшли 6-річного хлопчика - за 2 км від місця, де його загубили 14 серпня

  Коментар

  Блоги

  Богдан Рабешко

  Останні 5 років стали вироком для львівського книговидавництва

  Михайло Цимбалюк

  Незалежність починається у серці кожного з нас!

  Василь Чорний

  Карпатські села зблизька. Частина 3

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: