• Головна
 • Новини
 • У Ґдині стартував 44 Фестиваль польських художніх фільмів

17.09.2019, 15:15

У Ґдині стартував 44 Фестиваль польських художніх фільмів

16 вересня у Ґдині стартував 44 Фестиваль польських художніх фільмів. У Головному конкурсі за "Золотих левів" буде боротися 19 художніх кінострічок, зокрема 13 прем'єр та 4 режисерські дебюти. У Конкурсі короткометражних фільмів за нагороди буде боротися 27 стрічок.

Про це пише Польське радіо.

Голова Програмної ради Войцєх Марчевський сказав, що у Головному конкурсі покажуть фільми з усіх жанрів кіно. Режисер зазначив, що це будуть фільми про сучасність, а також твори, пов'язані з історією Польщі. Це будуть кінофільми, що характеризуються індивідуальною чутливістю творців та їх поглядом на певні проблеми, "а ці творці дуже різні між собою: чуйністю, інтересами", - підкреслив він.

У Головному конкурсі представлені наступні фільми: "Боже тіло" ("Boże Ciało") режисера Яна Комаси, "Чорний Мерседес" ("Czarny Mercedes") режисера Януша Маєвського, "Ікар. Легенда про Мєтека Коша" ("Ikar. Legenda Mietka Kosza") Мацєя Пєпшици, "Кур'єр" ("Kurier") Владислава Пасіковського, "Леґіони" ("Legiony") Даріуша Ґаєвського, "Громадянин Джонс" ("Obywatel Jones") - найновіший фільм Аґнєшки Голланд про Голодомор в Україні, та "Пілсудський" Міхала Роса. Володарів "Золотих левів" та інших нагород дізнаємося 21 вересня.

За словами організаторів, цьогорічна програма Фестивалю є дуже багатою. У межах секції "Polonica" покажуть 8 копродукцій, відбудеться ряд музичних заходів, кульмінацією яких буде концерт за участі 100-особового оркестру 20 вересня на Ґрюнвальдській площі. Заплановані також 16 дебатів, дискусійні панелі, майстерні та виставки.

Нагадаємо, кінострічка "Боже тіло" вибрана кандидатом від Польщі на премію "Оскар".

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  48-поверховий хмародер загорівся в ОАЕ

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Урядова гра з підприємцями країни. Третій місяць

  Іван Стецькович

  Щоб зрозуміти «велич» ідей Зе, багато розуму не треба

  Дмитро Снєгирьов

  Загибель комбата «Луганськ-1» – це прояв боротьби за контрабандні потоки між «ДНР» і «ЛНР»

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: