• Головна
 • Новини
 • У аеропорту «Львів» буде проводитися забір матеріалу для ПЛР-тестування

15.07.2020, 13:31

У аеропорту «Львів» буде проводитися забір матеріалу для ПЛР-тестування

Незабаром у Міжнародному аеропорту «Львів» імені Данила Галицького з’явиться пункт забору лабораторії «Унілаб».

Про це повідомив Міжнародний аеропорт "Львів"

У пункті забору аеропорту буде проводитися забір матеріалу для ПЛР-тестування на Covid-19 у пасажирів, які прибувають з країн «червоної» зони та змушені перебувати на 14-денній ізоляції відповідно до постанови Кабінету Міністрів України.

Пройти тестування зможуть усі, хто хоче достроково припинити самоізоляцію відповідно до алгоритму припинення самоізоляції для осіб, що перетнули державний кордон.

При цьому здавати тест в аеропорту не обов’язково – це можна зробити у будь- якій іншій акредитованій лабораторії за умови, що ви не порушите режим самоізоляції.

Результати тесту будуть готові через 24 години після забору матеріалу в пункті забору аеропорту та автоматично передані у Центр громадського здоров’я, який, своєю чергою, передасть їх у додаток «Дій вдома».

Якщо тест буде негативним, ви отримаєте відповідне повідомлення про можливість припинення самоізоляції через додаток «Дій вдома».
Оплатити тест можна тільки через інтернет-сторінку.

"При здачі тесту необхідно буде заповнити роздруковану форму, завірену підписом особи, яка проходить тестування.Номер телефону, який необхідно вказати у формі, має співпадати із зазначеним вами при реєстрації у додатку «Дій вдома».При найменшій помилці ви не зможете достроково припинити режим самоізоляції", - сказано у повідомленні.

Тести можуть здавати усі бажаючі, не лише ті, хто прилітають із «червоних» зон. Пасажири, які готуються відлітати з львівського аеропоту за кордон, теж можуть звертатися до пунктів забору лабораторії. 

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  NASA: Політ Crew Dragon – лише початок, далі – освоєння Місяця

  Коментар

  Блоги

  Богдан Рабешко

  Знову про наших львівських дурбаністів

  Василь Чорний

  Новий закон про медіа не стане на заваді чесним ЗМІ

  Михайло Цимбалюк

  Вибори за новими правилами: прозоріші, але з нюансами

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: