• Головна
  • Новини
  • У Винниківському госпіталі планують розгорнути ще 200 ліжок для хворих на COVID-19

27.03.2021, 19:46

У Винниківському госпіталі планують розгорнути ще 200 ліжок для хворих на COVID-19

Впродовж останніх днів до військового госпіталю у Винниках щодня госпіталізують 30-35 пацієнтів.

Керівництво Львівської облради у п'ятницю відвідало Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих імені Юрія Липи. Під час зустрічі обговорили можливість збільшення ковідних відділень, зважаючи на значне зростання в області захворюваності на COVID-19, передає "Еспресо.Захід".      

Як розповів керівник госпіталю, впродовж останніх днів госпіталізуються щодня 30-35 пацієнтів. "Потік пацієнтів збільшується. Ми облаштували нові 55 місць на базі хірургічного відділення, до якого проведено кисневі точки. Ми готові загалом прийняти до 700 пацієнтів, але вони мають бути забезпечені кисневою терапією. На сьогодні розхід кисню великий. В нас є дві бочки на 5 та 3 тисячі тонн. В реанімації маємо 20 ліжок,  з яких  заповнені 12", - розповів Максим Прикупенко.

За словами в.о. голови ЛОР Юрія Холода, у разі погіршення ситуації, тут можуть розгорнути додатково близько 200 ліжкомісць.

"Максимальна потужність госпіталю у Винниках - 700 ліжко-місць. Наразі тут є 550 ліжок, з яких 410 забезпечені стаціонарним киснем. Всі інші мають переносні концентратори. Зараз у лікарні перебуває 348 ковідних пацієнтів. Під час наради обговорили можливість розгортання додаткових місць для пацієнтів та забезпечення їх киснем. Якщо буде необхідність передбачити додатковий фінансовий ресурс для цих потреб – будемо оперативно реагувати. Наразі готуємося до різних варіантів розвитку ситуації, але сподіваємося все ж таки на позитивний сценарій, що кількість хворих буде зменшуватися", - зауважив Юрій Холод.

Додамо, що Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих ім. Ю. Липи  зараз приймає ковідних хворих з усієї Львівщини.

  • Обговорення

    Завантаження плагіну facebook...

    ТОП

    ФОТО

    Відео

    Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

    Коментар

    Блоги

    Михайло Цимбалюк

    Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

    Михайло Цимбалюк

    Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

    Богдан Козійчук

    Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

    Підпишіться на WestNews.info у Facebook: