20.07.2021, 09:15

У Трускавці обстежили на вірусні гепатити 160 осіб

17 липня в м. Трускавець розпочали низку заходів, присвячених Всесвітньому дню боротьби з вірусними гепатитами. Це стало можливим завдяки співпраці Львівської ОДА, Львівського обласного центру  контролю та профілактики хвороб МОЗ України та ЛНМУ імені Данила Галицького.

Про це повідомив департамент охорони здоров’я Львівської ОДА.

Відкрив зустріч мер міста Трускавець Андрій Кульчинський, який побажав усім плідної роботи та нових знань.

Спікери заходу, серед яких Орест Чемерис, директор департаменту охорони здоров'я Львівської ОДА, в.о. генерального директора Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України Наталія Іванченко та заступниця Марія Озірковська розповіли про особливості діагностики гепатитів та важливість своєчасного їх виявлення та лікування. Завідувач Дрогобицького відділу Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України Ігор Майкут поділився особливостями профілактики гепатитів на теренах м. Трускавець та Дрогобицького району загалом.

Під час заходу усі охочі могли пройти обстеження на гепатити В і С за допомогою швидких тестів. Всього протестували 160 осіб, з них виявили 4 позитивних випадки. Також в межах заходів можна було пройти майстер-клас з гігієнічної обробки рук та поверхонь.

Участь у заходах взяли також завідувач кафедри епідеміології ЛНМУ імені Данила Галицького Наталія Виноград, доцент кафедри інфекційних хвороб ЛНМУ імені Данила Галицького Ольга Ворожбит, завідувач кафедри дитячих інфекційних хвороб ЛНМУ імені Данила Галицького Галина Литвин.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  На Львівщині авто зіткнулось із вантажним потягом, загинула жінка. Відео

  Коментар

  Блоги

  Василь Чорний

  Стратегія-2030, громада без старост та равликова ферма

  Мирослав Дністрянський

  Підрозділи «Укрзалізниці» треба перейменувати, бо такі назви – це просто сором

  Михайло Цимбалюк

  У нас проблеми, і університет майбутнього нам не допоможе

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: