03.01.2022, 13:41

Трускавець сидить без води

Сьогодні, 3 січня, з 09.00 тимчасово припинена подача води до Трускавця. Причина - КП “Дрогобичводоканал ” перестав подавати воду.

Про це повідомили у Трускавецькому водоканалі, - пише Медіа Дрогобиччина. 

"Водопостачання буде відновлено після подачі води КП ” Дрогобичводоканал “, – інформує трускавецька підприємство, однак, коли це станеться, наразі відповіді немає.

Додамо, напередодні "Дрогобичводоканал" повідомив: "Сьогодні, 29 грудня, бригади КП “Дрогобичводоканал” працюють над ліквідацією витоків на водогоні “Гірне-Дрогобич”, протяжність якого приблизно 23 км. Роботи проводяться у чотирьох локаціях у Стебнику на території колишнього ДГХП “Полімінерал”, де ліквідовано витоки шляхом наварювання сегменту труби на місця пошкодження. У селі Уличне таким самим шляхом ліквідовано три пошкодження на магістральному водогоні “Гірне-Дрогобич”. У локації між Уличним і Доброгостовим ліквідовано тріщину у нижній частині труби шляхом накладення спеціального хомута. Крім того, у Дрогобичі біля моста на вул. Трускавецькій проведено заміну вантуза (розповітрювача). На вул. М. Грушевського,38 та у мікрорайоні Млинки проведено заміну пожежних гідрантів.

Магістральний водогін “Гірне-Дрогобич” збудований ще у 70-х роках минулого сторіччя. Аби цілодобово надавати послугу, підприємству доводиться постійно підтримувати його у належному технічному стані . Робимо все для того, щоб залишатися з вами 24/7!

  

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  "Підслушка" у квартирі журналіста - це свідома робота на поразку України

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  ПРО МОЖЛИВУ РЕАКЦІЮ-ВІДПОВІДЬ ДЕМОКРАТИЧНОГО СВІТУ НА ОСТАННІ АГРЕСИВНІ ДІЇ ПУТІНСЬКОГО РЕЖИМУ

  Михайло Цимбалюк

  Обшуки у львівських волонтерів - це тиск на волонтерство загалом?

  Богдан Рабешко

  Щодо масштабної пожежі на ЛАЗі

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: