12.02.2021, 09:25

У Трускавці на питному озері гинуть лебеді

У Трускавці на питному озері зимують лебеді і качки - їх треба рятувати. Насуваються морози і є загроза, що птахи вмерзатимуть у кригу. На це й час вже кілька лебедів загинуло.

Про це повідомила у ФБ Людмила Правда. 

"Щойно з питтєвого озера. Лебедів є дуже багато. До 30 штук і качок більше сотні.

Служба порятунку була, покришили лід біля берега, щоб птахи мали доступ до води. Зловити їх, щоб переправити в надійне місце перетримки не можливо. Вони злітають і тікають. Примерзлих в кригу птахів наразі нема.

Прохання до небайдужих трускавчан та гостей міста: хоча б раз на день, поки будуть морози (а прогнозують до -20) і снігопади відслідковувати ситуацію на озері. Якщо помітите вмерзлого птаха в кригу, негайно телефонуйте ДСНС. Або пишіть мені в приват.

І, на майбутнє, не пригодовуйте таких птахів, бо лебеді дуже ліниві до пошуку їжі і, не відлетівши на більш теплі водойми, залишаються взимку в небезппеці, як ми це зараз і спостерігаємо.

Дякуємо за миттєву реакцію всім, хто відгукнувся.

Все буде добре", - написала вона учора. 11 лютого.

Однак сьогодні, 12 лютого, вранці, вона зробила такий допис: "Ситуація з лебедями критична. Ще троє замерзли на смерть. Одного зловили на березі, ще був живий, забрали додому. Решта збились до купи, але стан їх дуже поганий. Прохання до небайдужих, хто може, підтягуйтесь на 11 год. до озера. Сітки, тенти, старі простині, щоб закутати. Буде ДСНС, треба половити птахів, бо це вже не природний відбір. Бездіяльність - це вбивство безневинних тварин. Прилаштувати на перетримку є куди. Разом допоможемо".

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Карпатах знайшли 6-річного хлопчика - за 2 км від місця, де його загубили 14 серпня

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  Децентралізація в умовах війни - які небезпеки і де межа?

  Богдан Рабешко

  У Львові підприємці мають кожен день зранку заповнювати якийсь журнал вакцинації?

  Михайло Цимбалюк

  Батьки дарують нам життя, а вчителі - добре життя

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: