• Головна
 • Новини
 • У Трускавці мінеральна вода подорожчала втричі. Депутати просять вгамувати монополіста

26.07.2020, 15:45

У Трускавці мінеральна вода подорожчала втричі. Депутати просять вгамувати монополіста

Власники ліцензії на "нафтусю" підвищили втричі ціну за мінеральну воду, і міська рада Трускавця подала з цього приводу звернення до Антимонопольного комітету України.

"У четвер на сесії Трускавецької міської ради майже всі депутати підтримали звернення до Антимонопольного комітету щодо підвищення ціни на "нафтусю". А це - єдиний орган, який може сказати: це ціна коректна чи некоректна, вивчити правильність нарахування, калькуляції тарифу, - сказав в інтерв'ю радіостанції "Твоє рідне радіо" міський голова Трускавця Андрій Кульчинський. - Ми розуміємо важливість тих ремонтних робіт, які зараз відбуваються в бюветі. Площа біля бювету практично в стадії завершення, дуже красива. Є плани на наступні реконструкції і захист самих джерел... "Нафтуся" ніколи не була безкоштовна. Ще в радянські часи всі, хто приїздив у Трускавець - чи то в форматі путівки чи курсівки - платив за воду. Там було розщеплення ціни, і воно завжди йшло на утримання господарки бюветів. Вона тепер коштує приблизно 15 мільйонів гривень. Хтось за це має заплатити. Місто чи ті люди, які користуються цією водою? Якщо рішення Антимонопольного комітету буде позитивним стосовно ціни "нафтусі", ніде не дінешся. Якщо АМУ відкоригує ціну, так тому й бути. Міська рада не має великих впливів на цю ситуацію..."

З 8 червня 2020 року у Трускавці ТзОВ "Трускавецькі лікувальні води", яке володіє спеціальним дозволом на видобування мінеральних вод та розсолів для забезпечення потреб оздоровчих закладів курорту, запровадили оплату за вхід до центрального бювету мінеральних вод.

 • ,
 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Шаблі, шпаги, мечі, ножі вилучили працівники Галицької митниці

  Коментар

  Блоги

  Олександр Ярема

  Відкритий лист до академіка, співавтора Конституції України Ігоря Юхновського

  Мирослав Дністрянський

  Ситуація довкола КСУ показала: Зеленський втримає владу, якщо зуміє розгромити проросійські сили

  Василь Чорний

  Чи є життя після виборів

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: