10.04.2024, 15:27
У Тернополі судитимуть жінку, яка схиляла безробітних до співпраці з РФ в окупованому Мелітополі
Тернопільські прокурори скерували до суду справу мешканки Запорізької області, яку обвинувачують в колабораційній діяльності
Про це повідомляє Тернопільська обласна прокуратура.
Слідчі розповідають, що обвинувачена, підтримуючи воєнну агресію Росії, з серпня по листопад 2022 року добровільно обіймала посаду, пов’язану з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій, на тимчасово окупованій території. Зокрема, жінка працювала у Мелітополі Запорізької області.
Чим займалася колаборантка у Мелітополі
Відомо, що жінка мала досвід роботи в державних органах та сфері зайнятості. Тому прийняла пропозицію представників окупаційної адміністрації та добровільно обійняла посаду "начальника отдела по активной поддержке безработных Центра занятости населения министерства труда и социальной политики военно-гражданской администрации Запорожской области".
За темою
- У Тернополі викрили фейковий збір для постраждалих від ракетного удару: шахрайці оголосили підозру
31.12.2025, 13:42
- Смертельна аварія біля Великого Глибочка: загинули жінка та двоє підлітків
29.12.2025, 19:32
- На Тернопільщині тисячі людей без світла через погіршення погоди
29.12.2025, 08:24
- На Тернопільщині водій злив частину азотних добрив і підмінив їх водою: поліція відкрила кримінальне провадження
12.12.2025, 16:50
- У Тернополі відкрили новий «Центр підтримки ветеранів та родин Героїв»
05.12.2025, 14:40
Обговорення
Тернопіль
ТОП
Смерть 7-річного хлопчика у реабілітаційному центрі на Закарпатті: підозри отримали лікарка та мати дитини
У стоматологічному кабінеті у Львові двоє жінок потрапили до лікарні через отруєння чадним газом
Кандидат у судді Львівського апеляційного суду опинився в центрі скандалу через заяви про жінок і сумнівні наукові висновки
На Львівщині суд оштрафував матір школяра за неналежне виховання
На Хмельниччині чоловік скинув собаку з сьомого поверху: йому загрожує до 8 років ув’язнення
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми
Михайло Цимбалюк
Пенсійний бюджет знову «завис»: чому уряд ігнорує українських пенсіонерів