18.11.2020, 12:27

У Рівному від коронавірусу помер відомий дитячий лор

У Рівному від COVID-19 помер заслужений лікар України, відомий дитячий лор Анатолій Філоник. Чоловік не зміг подолати коронавірус.

Про це у соцмережі повідомляють колеги лікаря, - пише ТСН.

"Ще до останніх своїх днів він був увесь в роботі, лікував пацієнтів, допомагав колегам... Він був лікарем, якого поважали, з яким завжди радились, до думки якого прислухались, він вмів знаходити вихід з найважчих ситуацій... Від нього було чому повчитись не лише в медицині, але й в тому, як він сприймав життя, в манерах спілкування... Він був людиною-авторитетом, він цінував правду і любив казати її в очі... На жаль, пандемія забирає найкращих людей, тих які ще багато років могли б самі рятувати людські життя... Ще довго будуть вчуватись його кроки в коридорах лікарні, його підбадьоруючий голос..", - написав Микола Кліщ.

Під дописом колеги висловили співчуття з приводу смерті Анатолія Філоника:

"Це була справді світла людина! Хороший був лікар. Знала та лікувалась особисто. Співчуваю. Дуже шкода! Був лікар від Бога.
Яке коротке життя, буквально недавно віталася з Анатолієм Федоровичем у стінах нашої лікарні на роботі, він ішов на прийом у поліклініку. Це була дуже-дуже хороша людина і чудовий професіонал своєї справи. Царство небесне і вічний спокій.
Неодноразово зверталася до нього з дітками і ніколи не відмовляв. Дуже шкода, що така людина, лікар-професіонал так рано покинув цей світ".
 

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У кабінеті начальника Держекоінспекції у Луцьку нічна дискотека під російську попсу. Відео

  Коментар

  Блоги

  Василь Чорний

  Про першого українця, який вакцинувався Pfizer у США

  Галина Козяр

  Ми створили проект реабілітації психологічного здоров’я громадян, які постраждали від  коронавірусу

  Мирослав Дністрянський

  Бліцкригу не вийде, Росія у випадку відкритої війни зазнає величезних втрат

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: