У центрі Праги відкрили чотиризірковий готель, який прийматиме виключно постояльців із коронавірусом. Для того, щоб заселитися у готель, треба надати довідку про позитивний тест на коронавірус.
Про це у Facebook повідомила компанія Czech Inn Hotels, якій належить цей готель, пише Громадське.
За словами представників компанії, готель підійде людям, які під час подорожі дізналися про те, що вони інфіковані, або жителям Праги, яким треба піти на самоізоляцію, щоб не наражати на небезпеку своїх рідних.
Обслуговування у готелі влаштовано повністю безконтактно: спілкування з адміністратором через спеціальний бар’єр, ключі у дверях кімнат, а їжу чи ліки можна замовити лише онлайн. Гості повинні не виходити зі своїх кімнат, окрім крайніх випадків — виклик лікаря або для того, щоб забрати доставку.
Після виїзду постояльців, кімнати залишатимуть на один день порожніми, а після цього — ретельно продезінфікують.
Яка ситуація із коронавірусом у Чехії?
Якщо коротко — значно гірша, ніж у багатьох інших країнах Європи. За добу 17 жовтня в країні виявили 11 105 випадків зараження коронавірусом — це рекордний показник від початку пандемії.
Станом на 18 жовтня в країні коронавірусом заразилися 168 827 людей. З них 1 352 померли, а 68 945 — одужали.
За темою
- В Україні зростає кількість хворих на коронавірус – МОЗ
29.09.2023, 17:30
- На Львівщині минулого тижня на коронавірус захворіло понад 2300 мешканців
19.09.2022, 09:03
- В Україні починається нова хвиля коронавірусу
04.09.2022, 18:42
- За тиждень кількість хворих на коронавірус у Львові зросла майже втричі
23.08.2022, 16:20
- ВООЗ розробила три сценарії коронавірусної пандемії
31.03.2022, 08:32
Обговорення
Світ
ТОП
На Львівщині після падіння в річку загинув 27-річний водій автомобіля Opel
Масштабна ДТП біля Львова: зіткнулися чотири автомобілі, є постраждалі
На Львівщині браконьєри застрелили козулю поблизу Стоянова — справу передали правоохоронцям
У Львові на пішохідному переході автомобіль збив 26-річну жінку: потерпілу госпіталізували
Франківські хірурги видалили уламок біля сонної артерії бійця
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні