• Головна
 • Новини
 • У Польщі з'явилася петиція з проханням впускати українців без карантину

08.07.2020, 13:43

У Польщі з'явилася петиція з проханням впускати українців без карантину

Петиція адресована прем'єр-міністру Матеушу Моравєцкому, президенту Польщі Анджею Дуді та міністру здоров'я Лукашу Шумовському.

Як пoвідoмляє Yavp.pl, автором петиції є Олена Каплиш. Вона просить включити Україну до переліку країн, прибуваючи з яких літаками не потрібно відбувати обов’язковий карантин.

Авторка додала, що існуючі зараз правила, які зберігають карантин для громадян України, які прибувають до Польщі з батьківщини, але скасовують його для громадян Польщі або інших країн ЄС, які так само прибувають з України, мають ознаки дискримінації за громадянством, ксенофобії й не мають нічого спільного з боротьбою з епідемією COVID-19.


Хотіли б зазначити, що вірус не відбирає жертв відповідно до паспорта, він не розрізняє громадянство. Це дискримінаційне положення особливо шкодить змішаним сім'ям, які подорожують разом, і в яких члени подружжя з різним громадянством, які раніше перебували в одних і тих же місцях, після перетину кордону Республіки Польща відокремлюються, й один з них відправляється на карантин, а інший може вести життєдіяльність без обмежень. Ми закликаємо вас змінити правила та зняти карантинне зобов’язання для всіх подорожуючих, які прилітатимуть з України”, - йдеться в тексті петиції. 

Фото - shoppingpl.com

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  NASA: Політ Crew Dragon – лише початок, далі – освоєння Місяця

  Коментар

  Блоги

  Андрій Вихопень

  Іду Львовом і бачу рекламу ієзуїтів

  Іван Стецькович

  В Україні весь час панує одна партія - «партія влади», а 350 зареєстрованих - це спосіб приховати злодійство

  Богдан Рабешко

  Знову про наших львівських дурбаністів

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: