20.11.2019, 16:14

У Польщі затримали українця - за подвійне вбивство

У понеділок, 18 листопада, у пункті пропуску через польсько-український кордон у Корчовій в Підкарпатському воєводстві польські прикордонники затримали 32-річного громадянина України, якого розшукували за Європейським ордером на арешт чеські правоохоронні органи за вбивство двох людей.

Про це повідомило Польське радіо.

"З моменту скоєння ним злочину до моменту затримання минуло лише кільканадцять годин", - повідомила у вівторок речниця Бескидського відділу Прикордонної служби Ельжбєта Пікор.

Чоловік подорожував автобусом сполученням Прага-Київ. "Під час контролю пасажирів прикордонники з'ясували, що українцем цікавляться чеські слідчі. З інформації у міжнародних базах розшуку випливало, що його переслідують за вбивство двох осіб, скоєне напередодні", - повідомила майор Пікор.

Було цілком виправдане побоювання, що чоловік може бути озброєним і небезпечним. Однак під час затримання українець був заскочений і не чинив опору. Нині він чекає на початок процедури екстрадиції.

Згідно з статистикою, від початку 2019 року підкарпатські прикордонники у Польщі затримали вже понад 250 осіб, розшукуваних польськими або іншими європейськими правоохоронними органами.

Фото - момент затримання громадянина України, bieszczadzki.strazgraniczna.pl.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Відео аварії за участі дитячого омбудсмена Миколи Кулеби

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  Чому після 28 років незалежності Україні знову загрожує втрата державності

  Наталя Тимчій

  Ціна квитка

  Юрій Никорак

  Ангели волі, Небесні й Земні

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: