• Головна
 • Новини
 • У Польщі місцевим урядам дозволили відновити прийом громадян з 25 травня

25.05.2020, 10:07

У Польщі місцевим урядам дозволили відновити прийом громадян з 25 травня

Від понеділка, 25 травня, в ужендах тепер знову можна бути вирішувати питання під час особистих візитів. Але не в усіх...

Як пoвідoмляє Yavp.pl з пoсиланням на сайт Міністерства внутрішніх справ та адміністрації, дозвіл на відновлення роботи стосується всіх органів місцевого самоврядування. Відповідно відкритися для відвідувачів повинні й відділи у справах іноземців в ужендах воєвудських. До цього лише частина з них частково відновили прийом громадян.

Відділи у справах іноземців у Гданську, Варшаві та інших містах, які до цього були взагалі закритими або лише частково приймали відвідувачів, вже поінформували про повне відновлення роботи. Прийматимуть не лише тих, кому потрібно забрати готові карти побиту, а й тих, хто подаватиме документи чи здаватиме відбитки пальців.

Також установи почнуть визначати нові терміни візитів для тих, хто був зареєстрований в електронній черзі, але через оголошену епідемію коронавірусу не зміг вирішити свої питання.

Щоправда, в деяких містах відділи у справах іноземців навіть після відновлення роботи матимуть низку обмежень для відвідувачів. Зокрема, у Вроцлаві прийматимуть лише тих, хто попередньо отримає виклик з уженду (донесення документів, здача відбитків і т.д.), або тих, хто заздалегідь сконтактується з установою по телефону (71) 701 11 00 й домовиться про дату та час візиту. В усіх інших питаннях іноземців закликають відправляти документи поштою. Онлайн-реєстрація в чергу поки що також не працюватиме.

Запрацювати мають й уженди міст, в яких, зокрема, можна буде вирішити питання з отриманням PESEL, пропискою, реєстрацією автомобіля і т.д. Водночас, навіть попри розпорядження Міністерства внутрішніх справ, з 25 травня прийом відвідувачів відновлять не всі установи місцевого самоврядування.

Так, за інформацією видання trojmiasto.pl, ужонд міста в Гдині планує відкритися для громадян лише з 1 червня. А от міський ужонд у Гданську повністю планує повернутися до нормальної діяльності за кілька тижнів
.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Вперше за 12 років прикордонний вертоліт приземлився на Зміїному. Відео

  Коментар

  Блоги

  Іван Стецькович

  Про банки і «панамських патріотів»

  Дмитро Снєгирьов

  Кремль вимагає від України імплементації формули Штайнмаєра

  Михайло Цимбалюк

  Нардепи створили міжфракційне об'єднання "Карпати"

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: