Миколаївський хлібозавод № 1 змінив назву хліба Стаханівський.
Про це місцевому виданню Новости Н повідомили на хлібозаводі.
За словами співрозмовника, приводом для такого рішення став лист від заступника голови ОДА В'ячеслава Боня.
Зараз хліб називається Галицький. Нам рекомендував перший заступник голови Миколаївської ОДА пан Бонь. На підставі закону України "Про засудження комуністичного і націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні і заборону пропаганди їхньої символіки". Зокрема, вони розписали, що Стаханов Олексій Григорович, начальник сектора соціалістичного змагання ... вони нам цілого листа надіслали з цього приводу", - сказано в повідомленні.
Зазначається, що нову назву для колишнього Стахановського хліба придумали самі співробітники заводу.
Видання Николаевские новости з посиланням на прес-службу заводу повідомило, що сировина, рецептура, вага і ціна хліба залишилися колишніми.
Як відомо, Олексій Стаханов - радянський шахтар, новатор вугільної промисловості, засновник Стахановського руху.
Нагадаємо, директор Українського інституту національної пам'яті, історик Володимир В'ятрович заявив, що декомунізація в Україні фактично завершена. В країні перейменували близько тисячі населених пунктів і демонтували майже всі пам'ятники Леніну.
За темою
- Активісти просять демонтувати останні радянські символи у Львові
20.12.2021, 17:34
- Зірку з Марсового поля у Львові демонтують
09.10.2021, 09:59
- На Прикарпатті демонтували пам'ятник радянським воїнам
30.09.2021, 14:35
- Мер Дрогобича відповів консульству РФ щодо демонтажу «вічного вогню»
18.08.2021, 10:42
- РФ направила Україні ноту через демонтаж радянської зірки у Львові
31.07.2021, 16:29
Суспільство
ТОП
У Гдині поляк розбив українці голову - ВІДЕО
У Львові через російський ракетний удар пошкоджено 11 підприємств
Військовому зі Львівщини дали 10 років за вбивство цивільного на Донеччині
На Львівщині під час польових робіт загинув тракторист – поліцейські проводять розслідування
На Львівщині чоловіка підозрюють у поширенні комуністичної та нацистської символіки
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні