Рада має намір завершити процес до 4 жовтня
Виконавча рада Міжнародного валютного фонду (МВФ) почала процес підбору нового директора-розпорядника організації на заміну Крістін Лагард, яка подала у відставку. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прессслужбу МВФ.
Як повідомляється, Рада сьогодні затвердила відкритий процес підбору наступного директора-розпорядника.
"Виконавчий рада оголошує сьогодні, що затвердила відкритий, заснований на заслугах і прозорий процес вибору наступного директора-розпорядника, аналогічний тому, який використовувався в останніх раундах. Він відзначив важливість, яку він надає вибору успішного кандидата, що володіє необхідним глобальним авторитетом для керівництва Фондом, який знаходиться в центрі світової фінансової системи", - йдеться в повідомленні.
Повідомляється, що приватні особи можуть бути призначені управляючим фондом або виконавчим директором, і, як і раніше, Виконавчий рада прагне прийняти рішення на основі консенсусу.
"Рада має намір завершити процес до 4 жовтня 2019 року", - йдеться в заяві.
Нагадаємо, раніше РБК-Україна повідомляло, що 16 липня директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард заявила, що йде у відставку. Прохання про відставку набуде чинності 12 вересня.
2 липня Крістін Лагард тимчасово склала з себе повноваження директора-розпорядника МВФ у зв'язку з висуненням своєї кандидатури на пост глави Європейського центрального банку.
За темою
- Експерти назвали умову для продовження співпраці МВФ і України
31.12.2021, 10:08
- МВФ удруге за рік погіршив прогноз ВВП України
25.11.2021, 15:35
- МВФ назвав умову для введення накопичувальної пенсії в Україні
25.11.2021, 14:35
- Україна отримала 700 млн доларів від МВФ
24.11.2021, 16:44
- З'явилися умови меморандуму України з МВФ
23.11.2021, 14:45
Обговорення
Економіка
ТОП
23 роки «рабства»: підприємець з Городка тримав у трудовій неволі однокласника
Джипінг у Карпатах завдає серйозної шкоди природі
Стрілянина в Києві: МВС розслідує дії поліції під час теракту
50-річний мешканець Львівщини вистрілив з рушниці в односельця і втік до лісу
Масована нічна атака: ППО збила понад 200 російських дронів
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми