• Головна
 • Новини
 • У Львові в середньому вакциновано 42% працівників навчальних закладів - їм читатимуть лекції

15.09.2021, 12:43

У Львові в середньому вакциновано 42% працівників навчальних закладів - їм читатимуть лекції

На засіданні постійної комісії охорони здоров’я та соціального захисту Львівської міської ради депутати заслухали інформацію управління освіти щодо ситуації з вакцинацією працівників освіти і подальшої роботи навчальних закладів під час погіршення ситуації з пандемією Covid-19.

Про це повідомив Інформаційний портал депутатів Львівської міської ради.

Ініціатор включення до порядку денного комісії цього питання депутат Львівської міської ради, секретар постійної комісії охорони здоров’я та соціального захисту Євген Кузик зазначив: «Нещодавно з’явилась інформація, що МОЗ переглядає норми роботи навчальних закладів та хоче дозволити працювати школам у «жовтій» і «помаранчевій» зонах за умови вакцинації 80% персоналу хоча б першою дозою вакцини від COVID-19. Якщо «червона» зона - 100% двома дозами».

Як з’ясувалося під час комісії, у середньому по Львову вакциновано 42,2% працівників навчальних закладів. За результатами розгляду депутати наголошували на тому, що вакцинація вкрай важлива і необхідна, і домовились, що спільно з управлінням освіти, управлінням охорони здоров’я, управлінням соціального захисту напрацюють лекції щодо питань вакцинації та проводиимуть бесіди з працівниками освіти щодо доцільності та безпечності вакцинації.

Окрім інших питань, комісія розглянула проєкт ухвали "Про внесення змін до розподілу коштів бюджету розвитку Львівської міської територіальної громади на 2021 рік" у частині, що стосується виділення додаткових коштів з міського бюджету розвитку на потреби міських закладів охорони здоров’я.

На адресу комісії надійшли звернення від лікарень, поліклінік, управління охорони здоров’я про те, щоб виділити додаткові кошти з міського бюджету на роботи, які вже тривають і на які було виділені часткові суми.

Голова постійної комісії охорони здоров’я та соціального захисту Валерій Веремчук зазначив: «Цьогоріч багато робіт  у закладах охорони міста виконується. Лікарні змінюються, і ми не можемо розтягувати капітальні ремонти в медичних закладах надовго, бо, на жаль, ситуація знову стає критичною і настає чергова хвиля Ковіду».

Комісія підтримала виділення додаткових коштів. Окрім того, за словами Валерія Веремчука, сьогодні на засіданні бюджетної комісії розглядатимуть це питання, а на пленарному засіданні Львівська міська рада ухвалюватиме кінцеве рішення. Загалом наші дві комісії погодили  виділення понад 10 млн грн, а зараз додатково розглядають потребу ще в 40 млн грн.

«Реалізовуємо те, що обіцяли, максимально збільшуємо кошти на медицину міста, щоб люди розуміли, що вони є захищені, а лікарі мають умови для їх лікування», - зазначив Валерій Веремчук.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Карпатах знайшли 6-річного хлопчика - за 2 км від місця, де його загубили 14 серпня

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  Децентралізація в умовах війни - які небезпеки і де межа?

  Богдан Рабешко

  У Львові підприємці мають кожен день зранку заповнювати якийсь журнал вакцинації?

  Михайло Цимбалюк

  Батьки дарують нам життя, а вчителі - добре життя

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: