• Головна
 • Новини
 • У Львові складуть перелік найнеобхідніших потреб для лікарень, де лікують хворих на ковід

22.09.2020, 10:15

У Львові складуть перелік найнеобхідніших потреб для лікарень, де лікують хворих на ковід

Члени комісії фінансів та планування бюджету Львівської міської ради днями розглянули питання щодо погодження коштів для завершення ремонтних робіт у відділенні невідкладної медичної допомоги лікарні швидкої допомоги у сумі 11 млн грн, а також на придбання ще однієї ангіографічної установки у сумі 30 млн грн.

Про це повідомив Інформаційний портал депутатів Львівської міської ради. 

Головний лікар Олег Самчук пояснив, що в межах програми уряду лікарня швидкої допомоги може виграти обладнання на близько 120 млн грн.

«Ми можемо це зробити за умови, якщо проведемо своїм коштом ремонт приймального відділення. Держава виділяє нам 5 млн грн, а місту потрібно дофінансувати ще 11 млн грн».

Член фінансової комісії Роман Федишин під час обговорення зазначив, що у цьому питанні потрібно також врахувати потреби і інших лікарень.

«Наше з вами завдання – забезпечити рівний доступ усім лікарням до фінансування, тому я пропоную доручити керівникам 8-ї лікарні та дитячої лікарні на Орлика також подати на комісію розрахунок, що їм найнеобхідніше». 

Крім цього, Олег Самчук повідомив, що в лікарні швидкої допомоги зараз лікується 168 пацієнтів з ковідом. «Раніше в рік ми замовляли кисню на 2 млн грн. Зараз будуть поставки на 9 млн грн в рік. Розхід кисню максимально великий, тому лікарні потрібна своя киснева станція».

Голова комісії Вікторія Довжик, своєю чергою, зазначила, що на останній сесії депутати скерували кошти на ремонт ізоляційно-діагностичного корпусу  8-ї лікарні. «Прохання, щоб головні лікарі дали загальну картину фінансування лікарень і розставили ці питання за пріоритетами. Адже якщо киснева установка коштує 18 млн грн, а зараз ми витрачаємо по 8-9 млн грн тільки на заправку кисню, то, звісно, оптимальніше купити установку» . 

У підсумку члени комісії підтримали доручення управлінню охорони здоров’я скласти перелік найнеобхідніших потреб для лікарень Львова, де лікуються хворі на ковід.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  «Rapid Trident 2020»: американські «Скопи» у небі Львівщини. Відео

  Коментар

  Блоги

  Андрій Вихопень

  Де вони взяли ці маєтки?

  Михайло Цимбалюк

  Резервний варіант «слуг» знову не спрацював

  Андрій Вихопень

  У Львові Андрій Вванич побудував класичну феодальну піраміду

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: