04.11.2019, 20:46

У Львові проходить акція “Рік без Каті”. Фото

Сьогодні, 4 листопада, у роковини смерті херсонської активістки Катерини Гандзюк, в 40 містах України та світу відбувається акція “Рік без Каті” з вимогою покарати винних у нападі на неї.

Про це повідомила “Варта 1”.

У Львові небайдужі зібралися на площі Ринок, щоб пом’янути відому активістку. Люди тримають плакат з емоційною цитатою Катерини:

“Давайте триматися купи і горнутися одне до одного. Бо спочатку вони розберуться з лівими руками правих, потім з правими руками мусорів, а далі доберуться і до нас – обичних ***их граждан”.

“Вимагаємо відповіді! Хто замовив Катю Гандзюк??”.

Вшанувати пам’ять активістки і запалити лампадки у Львові зібралось близько 30 людей.

Люди палять фаєри і скандують гасла

Нагадаємо, Катерина Гандзюк загинула в результаті нападу на неї 31 липня 2018 року в Херсоні. Вона боролася за життя 96 днів, проте лікування не дало результату.

За цей рік покарано лише 5 виконавців, яким не вдалось втекти у перший тиждень після скоєного злочину. Вони отримали мізерні строки. Замовники і організатори досі на свободі. Вони дозволяють собі ігнорувати суди, пресу, громадськість.

“Вони вірять в те, що вже уникли покарання. Але вони помиляються. 4 листопада ми знову вийдемо на вулиці наших міст для того, щоб нагадати всім — і вбивцям і владі і всім громадянам нашої країни: МИ ВИМАГАЄМО СПРАВЕДЛИВОСТІ”, — додають ораганізатори.

Фото та відео - Варта-1

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Відео аварії за участі дитячого омбудсмена Миколи Кулеби

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  Чому після 28 років незалежності Україні знову загрожує втрата державності

  Наталя Тимчій

  Ціна квитка

  Юрій Никорак

  Ангели волі, Небесні й Земні

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: