Сьогодні, 1 липня, в мерії Львова відбулось засідання міського штабу з протидії коронавірусу. Зважаючи на ймовірність поширення нового штаму хвороби, фахівці обговорили низку питань.
Про це повідомили у міській раді.
Зокрема, готовність медичних закладів до госпіталізації хворих, дотримання карантинних обмежень та прискорення темпів вакцинації. Відтак, ці питання завтра розгляне міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
«Щойно завершилось засідання міського штабу з протидії ковіду. Ми розглянули три питання, які буде винесено завтра на засідання міської комісії з питань ТЕБ і НС.
Перше – це готовність медичних закладів, готовність ліжкомісць, підведення кисню, резерв необхідних медичних препаратів, які мають бути готові.
Друге питання – це дотримання карантинних вимог, тому що ми розуміємо, зважаючи на ту динаміку і ту інформацію, яку ми бачимо у Європі, що можливі моменти фіксації цього штаму в Україні. Ми звертаємо увагу на дотримання карантинних норм, і для цього будемо мати звернення і готуємо відповідні накази щодо жорсткості виконання карантинних умов – маскового режиму, соціальної дистанції тощо.
І третє питання – збільшення темпів вакцинації, що необхідно з точки зору літнього періоду, щоб на вересень мати максимальну кількість вакцинованих людей, і це як один з елементів протидії можливому новому штаму», - прокоментував перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.
За темою
- В Україні зростає кількість хворих на коронавірус – МОЗ
29.09.2023, 17:30
- На Львівщині минулого тижня на коронавірус захворіло понад 2300 мешканців
19.09.2022, 09:03
- В Україні починається нова хвиля коронавірусу
04.09.2022, 18:42
- За тиждень кількість хворих на коронавірус у Львові зросла майже втричі
23.08.2022, 16:20
- ВООЗ розробила три сценарії коронавірусної пандемії
31.03.2022, 08:32
Обговорення
Львів
ТОП
У Львові донька загиблого військового через суд домоглася виплати 7,5 млн грн від Міноборони
5 травня: що треба знати про цей день
У Новому Роздолі на Львівщині загинула 50-річна жінка у власній квартирі
Російські дрони вночі вдарили по Києву та області, є постраждалі
У Львові помер колишній ректор Української академії друкарства Степан Гунько
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми