03.04.2021, 13:19

У Львові на Алтайських озерах вся риба мертва

Управління екології та природних ресурсів департаменту містобудування Львівської міської ради повідомила чому стався мор риби на Алтайських озерах.

Пояснення розміщено на ФБ-сторінці Гарячої лінії міста Львова.

"Для нормальної життєдіяльності риб, повинні бути сприятливі природні умови та хімічний склад води, найбільше значення має газовий режим водойм, тобто вміст різних розчинених у воді газів, в першу чергу кисню.

Також в Управлінні екології зазначили, що кисень у водойми надходить, як правило, з повітря, частину його вода отримує від водних рослин, котрі збагачують воду киснем шляхом фотосинтезу, однак у зимовий період по причині наявності товстого шару льоду, вкритого снігом, немає доступу повітря з атмосфери до води, світовий потік не проходить через сніговий покрив, але в зимовий період у водоймах посилюються процеси розкладу відмерлих рослин та організмів, на які витрачається кисень.

В Управлінні екології інформують, що наявність кисню в цей період значно зменшується і в деяких частинах водойм утворюються, так звані, мертві зони, в цей момент риба масово виходить із зимувальних ям в пошуках багатих на кисень джерел, якщо до того часу не настане відлига і в сковані кригою водойми не надійде вода, насичена киснем, риба може загинути.

Водночас в Управлінні екології повідомили, що ДП «Боднарівка» як відповідальний за утримання водойм у парку «Піскові озера» у зимовий період прорубувало ополонки, однак недостатньо хороший притік і витік води у згаданих водоймах, в процесі якого вода збагачується киснем призвів до загибелі риби".

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  49-річний онук зґвалтував свою 91-річну бабусю

  Коментар

  Блоги

  Василь Чорний

  Про першого українця, який вакцинувався Pfizer у США

  Галина Козяр

  Ми створили проект реабілітації психологічного здоров’я громадян, які постраждали від  коронавірусу

  Мирослав Дністрянський

  Бліцкригу не вийде, Росія у випадку відкритої війни зазнає величезних втрат

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: