13.10.2021, 10:52

У Львові будують три індустріальні парки

У Львові будують три індустріальні парки, де буде 10 тис нових робочих місць

Учора, 12 жовтня, компанія Спарроу Кепітал представила свій інвестиційний проект з будівництва індустріального парку у Львові, в якому є намір реалізувати інноваційний та сучасний підхід до створення логістичного та виробничого простору в Західній Україні.

Відтак, як вже повідомлялось,  відбулось урочисте підписання Акту заснування та закладання наріжного каменю під будівництво нового виробничо-складського комплексу та індустріального парку загалом.

Під час урочистостей міський голова Львова Андрій Садовий повідомив, що зараз у місті триває будівництво трьох індустріальних парків, де загалом буде створено 10 тис нових робочих місць.

«Історія цього проекту є для мене дуже милою. Компанія «Дунапак» через аукціон прозоро купила першу ділянку, потім все пішло. Мені приємно, що бізнесмени повірили у цей проект. Ми сьогодні у фокусі маємо ваш проект, неподалік ще компанія Дрегон Капітал перебрала відповідальність за компанію СіТіПі, а також у Рясне вибудовується ще один проект. Факти, три індустріальні парки, які ми бачимо на карті міста Львова і це є орієнтовно 10 тис нових робочих місць і податки, які будуть поступати у місцевий бюджет. Це дуже круто», - повідомив Андрій Садовий.

Згодом мер уточний: «Якщо говорити про індустріальні парки, то сьогодні ми маємо три локації. Зараз на локації компанії Спарроу. Загалом ми говоримо про 10 тис нових робочих місць. Ми сюди підвели воду, газопостачання, електропостачання, всі мережі, каналізацію, бо нам важливо, щоб інвестор прийшов і почав створювати виробництва, щоб давати людям роботу. Це для мене дуже важливо. Там далі завод буде будувати компанія Дунапак. Тут будуть різні виробництва, така тенденція сьогодні у світі. 10 тис нових робочих місць – це і Сигнівка, і Дунапак, і парк на Рясне – це три індустріальні парки, які сьогодні будуються. Вже скрізь йдуть будівельні роботи з будівництва корпусів».

Фото - проект Спарроу Кепітал

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

У Карпатах знайшли 6-річного хлопчика - за 2 км від місця, де його загубили 14 серпня

Коментар

Блоги

Мирослав Дністрянський

Децентралізація в умовах війни - які небезпеки і де межа?

Богдан Рабешко

У Львові підприємці мають кожен день зранку заповнювати якийсь журнал вакцинації?

Михайло Цимбалюк

Батьки дарують нам життя, а вчителі - добре життя

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: