• Головна
 • Новини
 • У Львівському лісовому насіннєвому центрі триває сезон переробки шишки

17.01.2020, 10:57

У Львівському лісовому насіннєвому центрі триває сезон переробки шишки

На державному підприємстві «Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр» триває переробка шишки на насіння. Цього сезону було поставлено понад 11 тонн шишки.

Про це повідомили у Львівській ОДА.

Державне підприємство «Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр» вже протягом майже чотирнадцяти років забезпечує підприємства Львівської та сусідніх областей якісним насінням для вирощування сіянців і саджанців лісових порід. За цей період було перероблено понад 1100 тон шишки і отримано майже 48,5 тон насіння основних лісоутворюючих дерев України.

Незважаючи на велику кількість вихідних та святкових днів на початку січня, лісогосподарськими підприємствами Львівського ОУЛМГ (ДП «Буське ЛГ», ДП «Бібрське ЛГ», ДП «Золочівське ЛГ») та підприємствами інших підпорядкувань до ДП «Львівський ЛСНЦ» було поставлено понад 11 тонн шишки, з якої вже перероблено 6,5 тонни та отримано  110 кг чистого насіння.

Переробка шишки буде тривати орієнтовано до квітня-травня 2020 року.

Додамо, що заготівля лісового насіння має важливе значення в лісовому господарстві. Своєчасний збір насіння, якісна переробка лісонасіннєвої сировини, вчасне висівання в подальшому забезпечує лісогосподарські підприємства високоякісним садивним матеріалом для потреб лісовідновлення та лісорозведення.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Біля Полтави сталися сутички правоохоронців з мітингувальниками, що проти розміщення евакуйованих

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Що робити з Львівським аеропортом?

  Наталя Тимчій

  Могильники Львівської агломерації

  Іван Стецькович

  Про газ, телевізор і не лохів

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: