• Головна
 • Новини
 • У Львівавтодорі розповіли про «Error» на валідаторах та скільки їх вже встановили

27.07.2021, 14:08

У Львівавтодорі розповіли про «Error» на валідаторах та скільки їх вже встановили

ЛКП "Львівавтодор" випереджає графік встановлення валідаторів на транспорті для запуску системи е-квитка.

Про це повідомляє "Еспресо.Захід".

Як заявив заступник директора ЛКП "Львівавтодор", керівник проєкту впровадження АСОП Роман Лев на засіданні комісії транспорту, зв’язку та міської мобільності ЛМР, вже на 241 транспортних засобах громадського транспорту Львова встановили валідатори.

"Стосовно технічної частини, то ми її випереджаємо. А саме графік монтажу систем валідаторів і консоліумів на транспорті засоби. Станом на 18 липня, згідно з графіком, їх мало бути змонтовано на 121 одиницях транспортних засобів. Та станом на зараз – це 241 транспортний засіб, тобто формально ми удвічі випереджаємо графік", – сказав Роман Лев.

Чиновник відзначив, що були перепони у розгортанні електронного забезпечення на електронних хмарах. Формально у Львівавтодору контракт до 1 вересня для користування наявним хмарним середовищем е-квитка. Його потрібно продовжити, оскільки вони не встигнуть систему налагодити до цього часу.

"Error" на валідаторах роблять забудькуваті водії

Також Лев розповів про те, чому на вже встановлених валідаторах пише "Error".

"Проблеми виникатимуть і добре, що вони виникають зараз, бо маємо можливість вчитися їх виправляти, тестуємо, це робочий процес. На низці валідаторів прошивки доводиться вручну оновлювати. Адже валідатори приїжджають з базовою прошивкою і вони мають оновлюватися через мережу. Ми зараз активно працюємо з перевізниками. Бо водії на регулярній основі забувають включати бортову систему. Якщо валідатор пропускає одне оновлення, тоді наступне йому не підхопить. У нас працюватиме дві лінії підтримки. Перша – це діагностика і швидка заміна на зупинці. Друга ліня на базі розбирає і дивиться, що з валідатором не так", – розповів Лев.

Львіватодор вже отримав перші транспортні картки. Прийшло 5018 одиниць таких карток, які готують до видачі. В серпні вже мають почати видавати картки пільговикам.

Бракує айтішників та контролерів

Директорка ЛКП "Львівавтодор" Оксана Єстеферова відзначила, що головний офіс е-квитка на вул. Горбачевського вже на фінішній прямій, очікують від ДАБІ документи, щоб будинок здати в експлуатацію і запустити туди працівників.

"У нас є питання закриття певних вакансій. Зокрема, для розгортання системи е-квитка потрібно набрати ще декілька якісних ІТ-спецалістів. Однак проблема, що складно знайти за ту зарплату, яку ми пропонуємо і яку вони хочуть мати. Також маємо ще 71 вакансію для контролерів. Загалом буде 120 контролерів, 50 перейдуть з Львівавтодору", – сказала Єстеферова.

Натомість голова комісії транспорту, зв’язку та міської мобільності ЛМР Ігор Зінкевич висловив своє зауваження про кількість контролерів, адже, на його думку, їх недостатньо.

"Вони працюватимуть у зміни, тобто фактично 120 людей одномоментно не буде. Нам потрібно мінімум 200-300 людей найняти, щоб хоча б 120 одномоментно працювали на транспортних лініях міста", – зауважив Зінкевич.

 • ,
 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  На кордоні з Угорщиною затримали мікроавтобус, у якому 17 чоловіків

  Коментар

  Блоги

  Василь Чорний

  Громади Волині в умовах воєнного стану

  Мирослав Дністрянський

  ПРО МОВУ НАУКИ Й УКРАЇНСЬКІ НАУКОВІ ВИДАННЯ

  Василь Чорний

  Студентам Львівського та Чернівецького університетів розповіли про роботу присяжних

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: